1. Ana Sayfa
  2. Samsung
  3. Galaxy Note 10’da kulaklık girişi olmayabilir

Galaxy Note 10’da kulaklık girişi olmayabilir

Galaxy Note 10'da kulaklık girişi olmayabilir

Ağustos ayının başında duyurulacağı tahmin edilen Galaxy Note 10 cihazı için yeni söylentiler ortaya atılmaya başladı. Bu söylentiye göre Samsung, yeni tanıtımını yapacağı Galaxy Note 10 için kulaklık girişini öldürdüğü bilgisi yer alıyor.

Samsung Galaxy Note 10 için normal ve daha küçük bir cihaz (Not’un standartlarına göre) – 2 mm serbest bırakmaya hazırlanıyor olabilir, bunlar 3,5 mm kulaklık jakı veya Bixby’ye tahsis edilmiş birini içermiyor. İlk raporlar, cihazların Galaxy S10E‘de güç düğmesi , parmak izi sensörünün nasıl uygulandığına benzer şekilde dokulu, kapasitif veya dokunmaya duyarlı alanlara sahip olduğu söyleniyor .

Daha önceden yapılan söylentiler de ise; Samsung’un Note 10’da ki düğmeleri kaldırmak istediği yer alsa da, yine bazı söylentilere göre güç düğmesi ve ses düğmelerinin hala Galaxy Note 10‘da olabileceği yer alıyor. Devasa bir ekran ve arkada yeniden konumlandırılmış kamera ortaya çıktı.

Samsung artık her şeyi ekrandan ayırmaya çalışıyor olsada kulaklık jakını çıkarmak biraz zor olabilir. Bu özelliğini rakiplerine karşı sürekli kullanan Samsung bazı tartışmaları da beraberinde getiriyor.

Bu noktada tüm söylentileri ciddiye almak için biraz erken, ancak Lansman yapılmadan daha birçok söylentinin ortaya atılacağı da aşikar.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yorum Yap