1. Anasayfa
  2. Mobil

Lifebox şifremi unuttum

Lifebox şifremi unuttum
0

Lifebox nedir? Lifebox şifre sıfırlama nasıl yapılır? Lifebox şifremi nasıl öğrenebilirim? Lifebox şifre sıfırlama resimli anlatım. Lifebox yeni şifre nasıl alabilirim?Lifebox şifremi unuttum

Bugün sizlere Lifebox şifre sıfırlama nasıl yapılır? bunu detaylı bir şekilde anlatacağız.

Lifebox nedir?

Öncelikle Lifebox nedir? sorusunu cevaplayalım. Lifebox fotoğraf, video ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz, telefon rehberinizi yedekleyebileceğiniz; internete erişebildiğiniz her yerde telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden bu dosyalara istediğiniz zaman ulaşabileceğiniz hızlı ve kolayca paylaşım yapabileceğiniz bir servistir.

Lifebox şifremi unuttum?

Lifebox şifrenizi unuttuysanız aşağıdaki adımları takip ederek yeni şifre oluşturabilir yada Turkcell şifreniz ile hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.

Lifebox şifrenizi unuttuysanız ilk olarak Turkcell kullanıcısı iseniz, SİFRE yazıp 2200’a sms göndererek gelen Turkcell şifreniz ile hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz. Eğer Turkcell şifre ile hesabınız açılmaz ise hesabınız içerisinden Turkcell şifre ile giriş seçeneği kapalı demektir. Bu durumda ise videoda yer aldığı gibi şifrenizi sıfırlayarak yeni şifre oluşturduktan sonra hesabınıza erişebilirsiniz.

Lifebox yeni şifre oluşturmak için öncelikle lifebox uygulamasına giriş yapıyoruz ardından Giriş yap butonuna tıklayarak devam ediyoruz.

Giriş yap ekranında alt bölümde yer alan şifremi unuttum seçeneğine tıklayarak sıfırlama ekranına ulaşıyoruz. Bu ekranda hesabınıza kayıtlı e-posta adresinizi ve güvenlik kodunu yazarak link gönder butonuna basıyoruz. Lifebox şifremi unuttum?

lifebox sifre

Daha sonra kayıtlı mail adresimize giriş yapıyoruz ve burada lifebox tarafından gelen e-postayı açıyoruz. Şifrenizi değiştirmek için tıklayınız butonuna tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra telefon numaranı doğrula şeklinde bir ekran gelecektir bu ekranda telefonuna gelen kodu yazarak işlemimize devam ediyoruz.

Bir sonraki adımda şifrenizi oluşturun ekranı açılmış olacaktır bu ekranda yeni bir şifre oluşturuyoruz. Şifrenizde en az bir büyük harf en az bir küçük harf ve rakamlar kullanmanız gerekmektedir. Şifrenizi değiştirdikten sonra işlemin başarılı olduğuna dair bir uyarı metni görüntülenecektir.

Artık Lifebox hesabınıza yeni oluşturmuş olduğunuz şifre ile giriş yapabilirsiniz.

Hesap içerisinden şifrenizi değiştirmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Lifebox şifrenizi hesap içerisinden değiştirmek için Ayarlar>Hesap detayları>Profil bilgileri>Şifre değiştir adımlarını takip ederek şifre değiştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Lifebox şifre değişikliği için aşağıdaki video üzerinden de destek alabilirsiniz.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.