1. Ana Sayfa
  2. Samsung

Samsung Flash bildirimi nasıl açılır?

Samsung Flash bildirimi nasıl açılır?
+ - 0

Samsung Flash bildirimi nasıl açılır? Samsung cep telefonlarında flash bildimi nasıl etkinleştirilir? Flash bildirimi nedir ? Flash bildirimi nasıl kullanılır? Samsung flaşh bildirimi nasıl açılır? gibi sorularınızın cevabı makalemizde.

Flash bildirimi nedir?

Akıllı telefonların gün geçtikçe daha fazla özellik ile karşımıza çıkması bizleri heyecanlandırması, ilerde ne gibi yeni özellikler ile karşılaşacağımıza dair herhangi bir ipucu dahi vermemesi gerçekten heyecanlı bir o kadar da can sıkıcı bir hal almış durumda.

Flash bildiriminin asıl görevine gelecek olursak eğer karanlık ortamlarda yani geceleri fotoğraf çekerken daha ne ve güzel bir fotoğraf çekmemizi sağlayan özelliktir. Ancak birçok kullanıcı bu özelliği bildirimlerde kullanır hale geldi.

Aslında Flash bildirim özelliğini bizlere tanıtan da yine firma, mesaj bildirimleri, arama bildirimi gibi seçeneklerde birçok kullanıcı artık Flash bildirimini etkin hale getiriyor. Bu özellik kısaca telefon çaldığında yada bir arkadaşınız mesaj attığında arkada bulunan Flash ışığının yanıp sönmesi özelliğidir.

Samsung cihazlarda Flash bildirimi nasıl etkinleştirilir ?

Samsung akıllı telefonlar üzerinden Flash bildirimini açmak için ; Menü→ Ayarlar→ Erişilebilirlik→ Duyma→ Flash bildirimi aktif hale getirmeniz yeterli olacaktır.

Flash bildirimini birde resimli olarak anlatmak istedik. Aşağıdaki adımları takip ederek Flash bildirimlerini aktif hale getirebilirsiniz.

Samsung flash bildirimi açmak, Samsung flash bildirimleri nasıl kapatılır

Erişilebilirlik seçeneğine dokunduktan sonra ise;

Samsung Flash bildirimi nasıl açılır? Samsung cep telefonlarında flash bildimi nasıl etkinleştirilir? Flash bildirimi nedir ?

Yukarıda yazan işlemleri yaptıktan sonra Flash bildirimleriniz aktif hale gelecektir.

Flash bildirimleri nasıl kapatılır?

Flash bildirimlerini kapatmak için ise aynı işlemleri yaparak Flash bildirimi ekranına geliyoruz. Daha sonra sağ tarafında yer alan butona dokunarak pasif hale getiriyoruz.

Yazar Hakkında

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yorum Yap