1. Ana Sayfa
  2. Tivibu
  3. Tivibu nedir? Tivibu GO nedir?

Tivibu nedir? Tivibu GO nedir?

Tivibu nedir

Tivibu nedir? Tivibu GO nedir?, Tivibu nedir, Tivibu GO nedir? Tivibu uydu nedir, Tivibu nasıl kullanılır? Tivibu Spor nedir? Tivibu ev nedir, Tivibu Smart kart nedir, Tivibu akıllı kart nedir, Tivibu ne işe yarar, Tivibu devletin mi, Tivibu hangi firmanın 

Tivibu nedir?

Tivibu: Türk Telekom firmasının televizyon firmasıdır. Dijital Tv platformu olarak tanımlanır. Birçok Tv kanalını içerisinde barındıran bir platformdur. Tivibu’yu diğer yayınlardan ayıran en önemli özellik ise durdur-izle, tekrar-izle gibi seçeneklerinin olmasıdır.

Bu özelliklere ek olarak iPTV üzerinden yayın aldığı için içerisinde daha önce yayınlanmış diziler, Film kategorileri, belgeseller, Spor yayınları, sinema filmleri ve çizgi filmleri Online olarak açarak izleyebilirsiniz.

Tivibu ev nedir, tivibu

 

Tivibu GO nedir?

Tivibu GO :  Tivibu Go hizmeti ise evinizdeki televizyon yayınını engellemeden herhangi bir yerden Online olarak izlemenizi sağlayan platformdur.

İnternet bağlantınız ile her an her yerde yerli ve yabancı bir çok TV kanalına ulaşabildiğiniz, TV’de yayınlanmış birçok programı yayınlanma tarihinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar izleyebildiğiniz bir eğlence platformudur. Tivibo Go Maxi ile, bilgisayarınız, mobil cihazlarınız ve tabletiniz üzerinden; Tivibu Go Full ile Smart TV lerinizden de erişim sağlayabilirsiniz.

Tivibu go nedir, tivibu

Tivibu Ev nedir?

Tivibu Ev aboneliği Tivibu hizmeti içerisinde yer alan bir paket biçimidir. Tivibu Ev paketi alan Türk Telekom müşterileri evlerinde internet üzerinden alınan yayının Tv ile bağlantı yaparak kullanmalarını sağlayan bir iPTV hizmetidir. Tivibu Ev kurulumu ile ilgili de kısaca bilgi verecek olursak eğer SetupBox cihazı ile modem arasında ethernet kablo bağlantısı ile yapılan bağlantı şeklidir.

tivibu cihazı, tivibu

Tivibu uydu nedir?

Tivibu Uydu, Tivibu platformu içerisinde yer alan uydu paketi. Tivibu Uydu ile evinizde yada iş yerinizde bulunan anten bağlantısına otomatik bağlantı ile bağlantı yapılarak uydu yayını alan Tivibu hizmetidir. Mevcut anten bağlantısı yapılarak Tivibu kanalları gösterilir. Ek olarak Ethernet girişi ile de internet bağlantısı yapılabilen bir cihaz sistemi mevcuttur.

Tivibu nedir

Tivibu Smart Kart nedir?

Tivibu uydu cihazlarına takılarak yayınlara erişim sağlayan modül sistemi Tivibu Smart Kart nedir? Tivibu Smart kart, Akıllı Kart (ya da Smart Card) Modül içine takılarak Tivibu kanallarına erişim sağlayan birimdir. Modülün içine yerleştirildikten sonra televizyona bağlanır ve yayın alır.

Tivibu nedir? Tivibu Ev nedir? Tivibu Uydu nedir? gibi soruların cevaplarını sizlerle paylaştık. Tivibu ile ilgili sorunlarınızı ve bilgilerinizi yorum olarak atabilir yada iletişim bölümüne mail bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yorum Yap