Son Yazılar
iPhone 8 kablosuz ayarları nasıl yapılır? iPhone 8 bağlantı ayarları nasıl yapılır? iPhone 8 ağ paylaşıma nasıl açılır? iPhone 8 4.5 G LTE seçimi nasıl yapılır? iPhone 8 HD ses ve video etkinleştirme voLTE nasıl etkinleştirilir?

iPhone 8 bağlantı ayarları

iPhone 8 kablosuz ayarları nasıl yapılır? iPhone 8 bağlantı ayarları nasıl yapılır? iPhone 8 ağ paylaşıma nasıl açılır? iPhone 8 4.5 G LTE seçimi nasıl yapılır? iPhone 8 HD ses ve video etkinleştirme voLTE nasıl etkinleştirilir?

Apple’ın son üretmiş olduğu telefon iPhone 8 bağlantı ayarları ile ilgili aradıklarınızın hepsi bu haberimizde.

iPhone 8 Bluetooth nasıl açılır?

iPhone 8 telefonunuz üzerinden öncelikler Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. Ardından Bluetooth sekmesine dokunuyoruz ve sağ tarafta yer alan seçeneği etkin hale getiriyoruz.

iPhone 8 bağlantı ayarları

HD ses ve Video Arama voLTE nasıl etkinleştirilir?

iPhone 8 telefonunuz üzerinden HD ses ve Video arama LTE nasıl etkinleştirilir? Öncelikle Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. Ardından Hücresel seçeneğine dokunuyoruz. Seçenekler seçeneğine dokunarak devam ediyoruz. LTE etkinleştir seçeneğine dokunuyoruz. Açılan yeni menü üzerinden Ses ve Veri seçeneğine dokunarak etkin hale getiriyoruz.

Ayarlar>Hücresel>Seçenekler>LTE’yi etkinleştir > Ses ve Veri

Wi-Fi ile arama nasıl etkinleştirilir?

Ayarlar> Telefon>Wi-Fi ile arama> Bu iPhone’da Wi-Fi ile aramayı etkinleştir seçeneğine dokunarak etkin hale getirebilirsiniz.

Taşınabilir Wi-Fi HotSPot nasıl etkinleştirilir?

Yeni iPhone 8 telefonunuzu paylaşıma açarak farklı elektronik cihazlar üzerinden internet erişimi yapılmasını sağlayabilirsiniz. İnternetinizi paylaşıma açmak için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Öncelikle Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. Ardından Kişisel erişim noktası seçeneğinin içerisine giriş yaparak etkinleştiriyoruz. Ardından aşağıda yer alan parola ile erişim sağlanabilir. Parolayı değiştirmek için Wi-Fi parolası seçeneğine dokunmanız yeterli.

Ayarlar>Kişisel erişim noktasını etkinleştirmeniz yeterli. İnterneti paylaşıma açmak için, hücresel verinin etkin olması gerekmektedir.

4.5 G,LTE, 3G ve 2G Şebeke seçimi nasıl yapılır?

Ayarlar>Hücresel>Seçenekler>Ses ve Veri>LTE,3G,2G seçenekleri üzerinden şebeke seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

Hakkında Savaş Taşcıoğlu

Kontrol Edin

ios 12 özellikleri nelerdir, ios 12 destekleyen iphone modelleri

iOS 12 özellikleri nelerdir?

Apple iOS 12 için gün saymaya başladı. iOS 12 sonbahar aylarında piyasaya sürülecek bilgileri gün …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.