Cep telefonundan televizyonu kontrol etme
0

Teknoloji ilerledikçe birçok yenilikte beraberinde gelmeye başladı. Bugün sizlere cep telefonunuzdan televizyonunuzu nasıl kontrol edebileceğinizi yada cep telefonunuz üzerinden bir resmi veya videoyu Smart Tv’nize nasıl aktaracağınızı anlatacağız.

Bahsini etmiş olduğumuz uygulama Samsung Smart View uygulaması, bu uygulama sayesinde cep telefonunuzdaki herhangi bir görseli yada videoyu Smart Tv’nize aktarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise uygulamayı indirip aynı ağa bağlantı kurmanız.

Samsung Smart View

Samsung Smart View uygulaması nasıl çalışır?

Uygulama çok basit ve kullanışlı bir sisteme sahip, Google Play Store, App Store yada Windows için sürümleri mevcut, hangi akıllı cep telefonu kullanıyorsanız, Android, iOS yada Windows platformlarından Samsung Smart View yazarak aratabilir ve uygulamayı yükleyebilirsiniz.

Mobil cihazınızdan ve PC’nizden Samsung Smart TV’nize kusursuz bir şekilde içerik paylaşmanıza olanak tanıyan uygulama sayesinde daha akıllı bir görüntüleme.

Samsung Smart View uygulaması mobil cihazınız ve bilgisayarınızdaki içeriklerin Samsung Smart TV‘nizde kolaylıkla keyfini çıkarmanızı ve hatta mobil cihazınızdan TV’nizi kontrol etmenizi sağlıyor.

Samsung Smart View

Mobil cihazınızı TV’nize bağlayın ve videolar, resimler veya müzik dosyalarını seçin. İçeriğiniz anında TV’de oynatılacaktır.

En sevdiğiniz videoların, fotoğrafların ve şarkıların tamamına bir yerden erişmek için kişiselleştirmiş oynatma listeleri oluşturun.

  1. Mobil cihazınız ve Pc ve Tv’nizi aynı ağ yani Wi-Fi bağlantısını yapınız. Uygulamanın çalışabilmesi için tüm cihazların aynı kablosuz ağa bağlı olması gerekmektedir.
Samsung Smart View

2.Daha sonra App Store, Google Play Store, veya Samsung Apps’ten Samsung Smart View uygulamasını indirin.

Samsung Smart View

3. Uygulamayı çalıştırın ve adımları sırasıyla takip edin.

Samsung Smart View

Daha sonra telefonunuz üzerinden Smart Tv’nize müdahale edebilir yada verilerinizi televizyonunuza aktarabilirsiniz.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.