1. Anasayfa
  2. Android

HTC Desire 20 Pro 5G Performansı

HTC Desire 20 Pro 5G Performansı
0

HTC son teknolojiye sahip telefon modelleri üzerinde çalışmalarda bulunuyor. HTC yeni telefon ne zaman piyasaya sunulacak?

Son yıllarda birbirinden farklı model ve marka telefonlar üretiliyor ki çoğunun ismini dahi bilemiyoruz. Bildiklerimizi ise unutur hale geldik. Bu nedenle HTC bu durumu fark ederek geride kalmaya başlayan telefon modelleri konusunda yeni çalışmalara başlayarak, daha fazla unutulmadan yeni model telefon olan HTC Desire 20 Pro 5G piyasaya sızdırdı.

Son duyumlara göre hızlı bir giriş yapmayı planlayan HTC telefon firması, HTC Desire 20 Pro 5G model telefonunu performans testlerine sokarak hızlı bir şekilde kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. İddialara göre Desire 20 Pro 5G telefon testlere sokularak kullanıcıların heyecanlanmasını hedefliyor.

HTC Desire 20 Pro 5G İşlemci

HTC’nin yeni çıkaracağı telefon testlere sokulduğu duyulsa da herhangi bir somut adım atılmadığı bilinmekte. Bu nedenle performans testlerine sokulduğu iddia edilen HTC Desire 20 Pro 5G ilerleyen zamanlarda net bir şekilde gerek performans gerekse telefon hakkında bir haberler alabiliriz.

HTC Desire 20 Pro 5G Performansı

Net bir performans testi sonucu kullanıcılara bildirilmese de gelen bilgilere göre HTC Desire 20 Pro 5G telefon modelin özellikleri arasında Snapdragon 75 işlemci ve son teknoloji özelliği olarak 5G desteğinin telefon ile piyasaya sunulacağı gelen bilgiler arasında. Olası bir Snapdragon 75 İşlemci hakkında bir problem ile karşılaşma durumunda yerine MediaTek Helio G80 işlemcilisinin kullanılacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu nedenle HTC yeni telefon modelini piyasaya sürecek olsa da fiyat açısından üst segment telefon modellerine göre biraz daha uygun olacağını söyleyebiliriz.

HTC Desire 20 Pro 5G telefonun kullanıcılarına sunulması durumunda telefon kullanıcıları arasında hızlı bir şekilde yer alacağı öngörülebilmekte. Özellikle 5G desteği ile yeni kullanıcılara sahip olabileceği kesin gözüyle bakılıyor. Lakin ünlü telefon üreticilerin arasında hızlı bir giriş yapmayı başarabilse bile, telefon üreticileri arasında rekabet edecek kadar güçlü bir durumu var mı? Sorusunun cevabı hala bilinmezliğini koruyor. HTC markasının yeni telefon özellikleri arasında 5G desteğini duyan kullanıcılar heyecanlansa da kullanıcıların performansını ne denli karşılayacağı bilinmezliğini koruyor.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.