Ana sayfa Twitter Twitter konuşma geçmişi (arşivi) nasıl indirilir?

Twitter konuşma geçmişi (arşivi) nasıl indirilir?

133
0
Twitter arşiv geçmiş veriler

Twitter konuşma geçmişi birçok kişinin ihtiyaç duyabileceği bir uygulama, Twitter üzerinden geçmişe yönelik konuşmalarınızı indirmek mümkün. Twitter konuşma geçmişi nasıl indirilir?

Twitter’ın tüm geçmişe yönelik Twit’lerinizi ve konuşmalarınızı arşivlediği için bu konuşmalara sahip olmak mümkün. Peki bu Twitter geçmişine nasıl ulaşılır?

Twitter geçmiş (arşiv) konuşmalar nasıl indirilir?

Twitter geçmişe yönelik konuşmalarınızı ve Twit’lerinizi aşağıdaki adımları yakip ederek indirebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmemiz gereken en önemli şey, Twitter arşivi sizin hesabınızın kayıtlı olduğu E-posta adresine gönderiyor. Bu yüzden Twitter’da kayıtlı olan E-Posta adresine erişiminizin olması gerekmektedir.

İlk adım olarak Twitter hesabımıza giriş yapıyoruz. Daha sonra aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi Ayarlar ve gizlilik sekmesine tıklıyoruız.

Twitter arşivi nasıl indirilir

Daha sonra Twitter arşivin seçeneğinin oraya geliyoruz ve Twitter arşivini iste seçeneğine tıklıyoruz. Bir süre sonra mail adresinize arşiviniz ulaşacaktır.

Twitter arşivi nasıl indirilir

Yukarı da yer alan işlemleri yapmanıza rağmen mail adresinize arşiviniz gelmez ise aynı ekrana gelerek E-postayı yeniden gönder seçeneğine tıklayınız.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.