1. Anasayfa
  2. Twitter

Instagram ve Twitter akış yenilemedi hatası

Instagram ve Twitter akış yenilemedi hatası
0

Akış yenilenemedi hatası nedir? Instagram akış yenilenemedi hatası ne demek? Twitter akış yenilenemedi hatasının çözümü nedir? gibi sorularınızın cevabı makalemizde.

Android işletim sistemli bir cihazınızdan Wi-Fi ağınıza bağlıyken bazı sosyal medya hesaplarınızda sorun yaşayabiliyorsunuz. Bu sorunların en başında mesela Twitter ya da Instagram da sayfayı yenilediğinizde akış yenilenemedi hatası alınmaktadır.

Bu hata aslında Twitter ya da Instagram ile ilgili bir hata değildir. Bu cihazınızın ya da wifi ağınızın Dns çözümlemesi ile ilgilidir. Sorunun çözümü için cihazınıza Manuel Dns verilmesi gerekiyor. Manuel İp ya da Manuel Dns vererek sosyal medyada yaşayacağınız sorunları çözebilirsiniz.

Sadece sosyal medya hesaplarınızda değil bazı internet sayfalarında da bu hata ile karşılaşabilirsiniz. Android işletim sistemli Samsung manuel dns, lg mauel dns, Sony manuel dns, Htc manuel dns, Huawei manuel dns, Zte manuel dns, General Mobile manuel dns verme işlemi internet sayfalarının ya da sosyal medya hesaplarınızın yenilenmesinde sorun yaşadığınızda mutlaka çözülecektir.

Bu işlemler sadece android işletim sistemli cihazlar için değil ios işletim sistemli iPhone cihazlar ve iPad’ler içinde geçerlidir. iOS işletim sistemli cihazınızda akış yenilenemedi hatası alırsanız ve wifi ağına bağlıysanız bağlı olduğunuz wifi ağına Manuel Dns vermeniz sorununuzu çözecektir.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.