1. Anasayfa
  2. İnternet

Türk Telekom Port Hatası Bilgilendirme

Türk Telekom Port Hatası Bilgilendirme
0

Port hatası bilgilendirme sayfası nedir? Bu ekran ile birçok kullanıcı karşılaşabilir? Türk Telekom, Superonline, Türknet, Vodafone net gibi birçok firma da Port hatası bilgilendirme hatası alınabilir.

Peki Port hatası bilgilendirme sayfası neden açılır? Sorunuzun cevabı makalemizde.

Port hatası bilgilendirme sayfasının çözümü nedir?

Türk Telekom Hatalı port servisi yada Port Hatası bilgilendirme ekranı ile kaşılaştıysanız kesinlikle modem veya bilgisayarınızın ayarlarını değiştirmeyiniz.

Port Hatası bilgilendirme uyarısı tamamen İnternet servis sağlayıcınız ile alakalı bir durumdur. Sistemlerinde port yanlış yere vurulmuş olabilir. Yani bu şu demek oluyor. Sizin kullanıcınıza atanan port ile sizin modeminize ulaşan port aynı değil demektir.

Port Hatasının çözümü nedir?

Port Hatasının çözümü nedir?

Port yönlendirme hatası alıyorsanız ilk yapamınız gereken işlem İnternet servis sağlayıcınızı aramanız olacaktır. Bu sorunun çözümünü tamamen teknik servis yapacaktır.

Türk Telekom(TTNET), Vodafone Net, Superonline, Türknet gibi servis sağlayıcıları kullanıyorsanız ilk olarak bu firmaların müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Firmanın müşteri hizmetlerini arayarak Arıza kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. Firmanın arıza servisi bu sorunu giderecektir.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.