1. Anasayfa
  2. Apple

Whatsapp son görülme değişmiyor


0

Whatsapp son günlerde yaptığı bir güncelleme ile bazı telefonlarda son görülme seçeneğinde hatalar vermeye başladı. Whatsapp son görülme değişmiyor yada son görülme hiç kimse olarak kalıyor ise yapmanız gereken işlemler.

Son görülme , kişilerinizin WhatsApp’ı enson ne zaman kullandıklarını ve çevrimiçi olup olmadıklarını gösterir. Bir kişinin çevrimiçi olması, cihazında WhatsApp’ın ön planda açık olduğunu ve İnternet’e bağlı olduğunu gösterir. Ancak bu, kişinin mesajınızı okuduğu anlamına gelmez. Son görülme, kişinin WhatsApp’ı en son ne zaman kullandığını gösterir.

Whatsapp son görülme değişmiyor hatası şuan da sadece bazı kullanıcıların karşılaştıkları bir problemdir.

Son görülme durumunuzu kimlerin görebileceğini gizlilik ayarlarınızdan kontrol edebilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzu gizleyemeyeceğinizi lütfen unutmayın.

Whatsapp son görülme işlemini gerçekleştirirken, gizlilik ayarları güncellenemedi, lütfen daha sonra tekrar deneyin. uyarısı gelmektedir.

Whatsapp son görülme degismiyor

Yukarıdaki uyarıyı alıyorsanız iPhone 6, iPhone 7 Plus, yada bir Android cihaz kullancısı olabilirsiniz. Whatsapp son görülme sorunu ile ilgili şuan da herhangi bir bilgi yayınlamadı.

Whatsapp son görülme sorunu ne zaman giderilir? bu sorunun ise cevabı aranmaktadır. Whatsapp bu sorunu hızlı bir şekilde çözecektir, ancak şuan için bir belirsizlik söz konusu.

Whatsapp son güncelleme sorunu birçok Android ve iOS kullanıcıları tarafından şimdiden şikayet kayıtları açtırmaya başladı.

Whatsapp yükleyemiyorum

Huawei ve Honor cihazlarda ise Whatsapp yüklenmiyor, bunun nedeni son güncelleme veya anlık sorunlardan kaynaklı olabileceği düşünülüyor.

Telefonunuz üzerinden herhangi bir işlem yapmayınız ve bekleyiniz. İlerleyen saatlerde bu sorun otomatik olarak giderilecektir.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.