1. Anasayfa
  2. Tik Tok

Tik Tok iletişim numarası nedir?

Tik Tok iletişim numarası nedir?
0

Tik Tok, dünyadaki en popüler video oluşturma ve düzenleme uygulamalarından bir tanesidir. Milyonlarca kullanıcı ve her türden iş seçeneği ile, insanların ihtiyaç duydukları yanıtları bulmak için desteğe başvurmak istemeleri normal bir süreçtir. Tik Tok iletişim numarası nedir?

Ülkemizde Tik Tok ile iletişime geçebilmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.

Diğer birçok uygulama ve hizmetin aksine, TikTok’un yardım veya bilgi almak için arayabileceğiniz bir telefon numarası bulunmamaktadır. Ancak doğru kişilerle e-posta yoluyla iletişime geçebilirseniz, ihtiyacınız olan bilgileri birkaç saat içinde alabilme şansınız bulunmaktadır. Uygulama, farklı konumlar ve bilgi türleri için birden fazla e-posta adresine sahiptir. Şirketle Facebook ve diğer sosyal medya platformları üzerinden de iletişime geçebilirsiniz. Tik tok iletişim numarası nedir?

Tik Tok yardım ekibi ile nasıl iletişime geçebilirim?

Mevcut tüm TikTok destek e-postalarını resmi iletişim sayfalarında görebilirsiniz . Aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı e-posta türü vardır.

  • İş Soruları
  • Reklam Soruları
  • Reklam Şikayetleri
  • Basın Soruları.
Tik Tok yardım ekibi ile nasıl iletişime geçebilirim?

Tik Tok destek, Tüm Avrupalı ​​kullanıcılar şu aşağıdaki mail adresi ile iletişime geçebilirler. info_europe@tiktok.com

Seçeneklerinde başka dil olmadığı için yalnızca İngilizce (hem ABD hem de İngiltere) yazılmış e-postaları gönderebilirsiniz. Sorularınızı olabildiğince kesin ve doğru yapmaya çalışmanız gerekmektedir. Çeviri üzerinden mail atarken kısa ve öz cümleler kullanmalı ve herhangi bir Türkçe ek takılarından kaçınmalısınız.

Tik Tok Reklam hizmetleri

TikTok’ta reklamını yapmak istediğiniz bir işletme veya markanız varsa, size özel bir e-posta adresi mevcuttur. Sorularınızı advertise@tiktok.com adresine gönderebilirsiniz , destek ekibi markanızın reklamını yapmak için ihtiyacınız olan tüm detayları size sağlamak için elinden geleni yapacaktır.

Onlara hizmetleri hakkında herhangi bir şey sormaktan çekinmeyin, size ihtiyacınız olan bilgileri verecektir.

Reklam Şikayetleri TikTok’taki reklam kampanyanız düşük performans gösteriyorsa veya reklamla ilgili başka sorunlarınız varsa, sorunun ayrıntılı bir açıklamasını içeren bir e-postayı adreview-support@bytedance.com adresine gönderin . TikTok ciddi bir uygulamadır ve herhangi bir hata veya sorunu düzeltmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Twitter’da TikTok ile iletişime geçin

Kullanıcıların sık sık bahsettiği bir konu da, TikTok’un Twitter’daki Destek ekibiyle iletişim kurmaktır. Bunu, yaşadığınız sorunu özetleyen bir mesajı tweetleyerek ve tırnak işaretleri olmadan “@tiktok_us” yazarak yapabilirsiniz. Bu işlemin işe yaraması garanti olmasa da, yaşadığınız sorunu duyurduğu için genellikle hızlı bir yanıt almanıza yardımcı olacaktır.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.