1. Anasayfa
  2. Tik Tok

Tiktok ödeme yöntemi eklenmiyor

Tiktok ödeme yöntemi eklenmiyor
tiktok ödeme sorunu
0

Tiktok ödeme yöntemi eklenmiyor. Sosyal medya platformu Tiktok ödeme yöntemi ekleme hatası nasıl giderilir? Tiktok kredi kartı bilgilerimi kabul etmiyor.

Satış kanalım üzerinden Tiktok uygulamasına giriş yaptığımda ödeme hatası alıyorum. Bu tür durumlarda ilk olarak ödeme yöntemini senkronize etmemiz gerekiyor. Banka hesabım düzgün çalışmasına rağmen, resimden de görebileceğiniz gibi işlem her zaman reddediliyor.

tiktok ödeme ekleyemiyorum
tiktok ödeme ekleyemiyorum

Tiktok Ödeme Eklenmiyor

Şimdi ilk olarak Tiktok ödeme sorunları ile ilgili ilk aşamada kredi kartı bilgilerimizin doğru olduğunu teyit etmeliyiz. Bu işlemleri sizlere aşama aşama anlatacağım. Tiktok ödeme başarısız oldu hatası nasıl giderilir?

İlk olarak Google Chrome tarayıcınızdaki önbelleği ve çerezleri temizleyelim. Bu, benzer sorunlar için yaygın bir düzeltmedir.

Ardından internetimizi sıfırlamayı deneyelim, ağ hataları genellikle bunun gibi sorunların nedeni olabilmektedir.

Bir sonraki aşamada ise alternatif bir cihazda test edin. Örneğin, şu anda masaüstünde denediysek, bunu mobil cihazlarda da deneyelim.

Son olarak cihazınızın sürümlerini ve uygulama sürümlerinin güncel olduğunu kontrol edelim. Eğer güncelleme var ise bu güncellemeleri yaptıktan sonra tekrar deneyelim.

Şimdi ise sorununuz hala devam ediyorsa Tiktok ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Bunun için https://www.tiktok.com/legal/report/transaction?lang=en adresini kullanabilirsiniz.

Tiktok ödeme almak için gerekli işlemler

İçerik oluşturucu Fonu’na katılmak için zaten bir miktar detaya sahip olmamız gerekir. Başvuru yapabilmek için son 30 gün içinde en az 10.000 takipçiniz ve en az 100.000 video görüntülememiz olmalıdır.

Ayrıca 18 yaşında veya daha büyük olmamız gerekiyor.

TikTok, sayfa görüntülemeleri ve katılım dahil olmak üzere bir dizi faktöre atıfta bulunarak fonların gerçekte nasıl hesaplandığı konusunda belirsiz.

VICE ve Wired tarafından hazırlanan raporlara göre, bazı içerik oluşturucuların kazanmayı beklediklerinden çok daha az kazandıkları görülmektedir.

Aslında bu raporları okuduktan sonra yılmazsanız ve tüm şartları karşılıyorsanız uygulama içinden başvuru yapabilirsiniz. Uygulamanın sağ üst köşesindeki “Ayarlar ve Gizlilik”i açın, ardından “İçerik Oluşturucu araçları”na ve ardından “TikTok Oluşturucu Fonu”na dokunun.

Başvurmaya hak kazanırsanız , başvuru temel olarak iletişim bilgilerinizi girmekten ve TikTok Yaratıcı Fon Sözleşmesinin şartlarını kabul etmekten ibarettir.

Tiktok ödeme yöntemi eklenmiyor makalesi ile sizlere bazı bilgiler verdik. Bu hataların dışında sorularınızı yorum olarak atarbilirsiniz.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.