1. Anasayfa
 2. Tik Tok

Tik tok Jeton satın alımı geri iadesi

Tik tok Jeton satın alımı geri iadesi
8

Tik Tok hesabınız olmadan mobil ödeme veya Kredi kartı üzerinden jeton alımı yapıldı ise bu ödeme nasıl iptal edilir? Tik Tok jeton alımlarında geri iade süreci nasıl işlemektedir? gibi sorularınızın cevabı makalemizde.

Tik Tok üzerinden kimler jeton satın alabilir;

Tik Tok üzerinden jeton satın alımı gerçekleştirebilmeniz için en az 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Burada genelde karşılaşılan problemlerden bir tanesi, yetişkinlerin cep telefonlarını çocukların alarak, yanlışlıkla yapılan satın almalar.

Tik Tok satın almalar ile ilgili operatörler geri iade ile ilgili herhangi bir işlem sağlayamamaktadırlar. Bu konunun muhatabı direkt olarak Tik Tok‘tur. Kredi kartı alımları ile ilgili ise bankanın yapılan alışveriş ile ilgili ödemenin iptali için belir bir süresi bulunmaktadır, bu süre geçtikten sonra herhangi bir ödeme iptali gerçekleştirememektedir.

Tik Tok iletişim, Jeton satın alma ile ilgili veya ödeme iptali hakkında işlem yapmak için aşağıdaki link üzerinden işlem yapabilirsiniz. https://www.tiktok.com/legal/report/transaction

Tik tok ödeme iptali

Bir kullanıcı tarafından takas edilen hediyelerin bozuk veya başka bir şekilde zarar gördüğünü tespit ederseniz, önceden değiş tokuş edilen hediye kopyalarını değiştirebilirsiniz.

Bozuk, hasar görmüş bir hediyenin yeniden verilmesi için ek ücret talep edilmemektedir. Bozuk veya başka şekilde hasar görmüş bir hediye alırsanız, Tik Tok ile bu adresten üzerinden iletişime geçebilirsiniz. https://www.tiktok.com/legal/report/transaction

Tik Tok satın almalar nasıl iptal edilir?

Tik Tok yanlışlıkla yapılan satın almalar ile ilgili aşağıdaki bilgileri kullanıcıları ile paylaşmıştır. Bu bilgiler birçok kullanıcı tarafından bilinmese de yada araştırılmasa da önemlidir. Tik Tok’un bu konular ile ilgili metnini sizlerle paylaşıyorum.

“Satın alma işleminizde değişiklik yapmak isterseniz, yukarıda belirtilen adresi ile iletişime geçiniz. Bu değişikliğin mümkün olup olmadığını size bildireceğiz. Lütfen değişikliklerin fiyatı ve satın alma işleminizin diğer yönlerini etkileyebileceğini unutmayın.

AB’de yaşıyorsanız, Tüketici Hakları Direktifi ve uygulama mevzuatı kapsamında bir satın alma hakkına sahipsiniz. Bununla birlikte, Coin satın alırsanız, satın alma işlemi tamamlanır tamamlanmaz Jetonları size sağlamaya başladığımızı bildiririz. Bu nedenle, satın alma sözleşmesini iptal etme veya geri çekme hakkınızın bu noktada kaybolacağını biliniz.

Burada söylenilmek istenen tam olarak şu, satın almalar iptal edilmez. Bunun için geçerli sebepler sunmanız gerekmektedir.

Tik Tok abonelik gerçekleştirdiyseniz, bunu Android cihazlar için Google Play Store hesabınıza giriş yaptıktan sonra. Abonelikler>Tik Tok aboneliği> iptal adımlarını takip ederek iptal edebilirsiniz.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yorumlar (8)

Popüler Yorumlar
 1. 29/04/2021

  Jeton geri iadesi istiyorum

 2. jetonu iptal etmek istiyorum

Yapılan Yorumlar
 1. 29/04/2021

  Jeton geri iadesi istiyorum

 2. jetonu iptal etmek istiyorum

 3. 18/12/2021

  Jeton iadesini geri istiyorum

 4. Ben jeton iyadesi istiyorum yanlışlıkla atılan bütün jetonlarımı geri istiyorum teşekkürler

  • Acaba iptal ettiniz mi iptal ettiyseniz de nasıl yaptınız yardımcı olursanız sevinirim

 5. Jetonlarmı geri istiyorum

 6. 04/02/2022

  Tiktokdan 600 jeton aldim uni iptal edmak istiyorum

 7. 04/02/2022

  Jeton iadesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.