1. Anasayfa
  2. Android

Turkcell Lifebox nedir?

Turkcell Lifebox nedir?
0

Turkcell Lifebox nedir? Lifebox ücretsiz mi? Lifebox bulut sistemi nasıl çalışır? Lifebox farklı operatörler üzerinden kullanılabilir mi? Lifebox nedir?

Herkese merhabalar, bugün sizlere Turkcell’in tüm kullanıcılara sunmuş olduğu Lifebox(bulut depolama) alanından bahsedeceğim.

Öncelikle Lifebox’a ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Bu ücretsiz kayıt sonrasında, kayıt olan herkese ücretsiz 5 GB depolama alanı veriliyor. 5 GB depolama alanınız dolduğunda paketler halinde ek olarak depolama alanları satın alabilirsiniz.

Lifebox neden tercih edilir? gibi bir soru sorduğumuzda alacağımız cevap aslında çok basit. Ülkemizde geliştirilen ve Turkcell markasına ait olduğu için Google Drive yada Dropbox gibi farklı ülke bulut sistemlerini kullanmaktansa kendi ülkemizin ürünlerini tercih etmeliyiz diye düşünüyorum.

Kolay arayüzü sayesinde verilerinizi ister otomatik olarak yedekleyebilir, isterseniz de kendiniz basitçe yedekleme yapabilirsiniz.

Turkcell Lifebox nedir? Lifebox ücretsiz mi? Lifebox bulut sistemi nasıl çalışır? Lifebox farklı operatörler üzerinden kullanılabilir mi? Lifebox nedir?

Lifebox uygulaması nasıl yüklenir?

Lifebox uygulamasını Google Play Store, App Store ve Turkcell AppMarket üzerinden indirebilirsiniz.

Lifebox sayesinde Facebook, Instagram, Whatsapp üzerinden paylaştığınız resim, video vb. tüm verilerinizi yedekleyebilirsiniz.

Telefonunuzda veya tabletiniz de yer alan bütün verileriniz otomatik olarak Lifebox’a yedeklenecektir.

Lifebox uygulama ücretlendirmeleri nasıl?

Apple Store ve Google Play Store fiyatları

Hoş Geldin Paketi (5 GB saklama alanı)Ücretsiz

50 GB Paket (50 GB saklama alanı) 5,99 TL/ay

500 GB Paket (500 GB saklama alanı) 15,99 TL/ay

2.5 TB Paket (2,5TB saklama alanı) 59,99 TL/ay

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.