1. Anasayfa
  2. İnternet

Twitter iOS 11 desteği kaldırıldı

Twitter iOS 11 desteği kaldırıldı
0

Twitter yeni güncelleme ile artık iOS 11 desteğini kaldırdı. iOS 12 altındaki tüm Apple ürünlerinde Twitter artık kullanılmıyor. iOS 11 destekli telefonlara Twitter yüklenebilir mi ? Twitter iOS 11 desteği kaldırıldı.

iOS, Twitter uygulamasını kullanırken en iyi deneyimi yaşamak için, iOS cihazınızı en yeni işletim sistemine (iOS) yükseltebilirsiniz. Cihazınız hâlâ iOS 11 veya altındaki sürümleri kullanıyorsa, Twitter uygulamanız daha yeni sürümlere güncellenmeyebilir. Artık iOS 12 altın sürümlerde Twitter desteği bulunmamaktadır. iPhone Twitter yüklenmiyor hatası.

Peki iOS 12 altında sürüm kullanan cihazlar Twitter’a nasıl erişim sağlayabilir? Burada yapılması gereken en hızlı işlem tarayıcılar, Google Chrome, Safari, Mozilla gibi tarayıcılar üzerinden mobile Twitter uygulamasına erişim yaparak bu şekilde kullanım sağlayabilirler.

Twitter iOS 11 desteği kaldırıldı

App Store’da Twitter neden yok

App Store üzerinden Twitter arama yaparak ulaşamıyorsanız, kullanıdığınız cep telefon modelinin sürümü iOS 12 altında bir sürüm demektir.

Uygulama marketler sürüme göre uygulama listelemektedir. Eğer kullandığınız iOS sürümü uygulamanın desteğinin altında veya desteklemiyor ise görüntülenmez.

Eğer cep telefonunuzun iOS sürümünü güncellemek istiyorsanız, Ayarlar>Genel>Yazılım güncelle seçeneği üzerinden iOS sürüm güncellemesi yapabilirsiniz.

Twitter’a iPhone yüklenmiyor hatasının nedeni ? Twitter iOS 11 desteği kaldırıldı, bunun nedeni gün geçtikçe uygulamalara yapılan geliştirmelerdir.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.