1. Anasayfa
  2. Android

Android telefonlarınız için en iyi 5 tarayıcı

Android telefonlarınız için en iyi 5 tarayıcı
0

Android telefonlarda kullanabileceğiniz en iyi 10 tarayıcıyı sizler için derledik. En iyi Android tarayıcı 2018, Android telefonlarda kullanabileceğiniz en güzel, hızlı ve kolay kullanılabilirliği olan tarayıcılar nelerdir? Çok az kişi tarafından bilinen bazı tarayıcılar var, ancak bu geleneksel tarayıcılardan çok daha iyi çalışıyorlar. Aşağıda Sayfa İşlem hızı, kullanıcı gizliliği koruması ve indirme hızı temelinde En iyi Android tarayıcılarını listeledik. Android telefonlarınız için en iyi 5 tarayıcı

En iyi 10 Android mobil tarayıcılar

Sunucu web sitesini talep eder ve web sayfalarını görüntüler. Telefonumuz için geçerli bir Web tarayıcısının belirlenmesi çok önemlidir. Şu anda Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Safari, UC Browser ve sayısız daha pek çok popüler web tarayıcısı var . Bu tarayıcıların özellikleri ve kullanılabilirlik alanları ile detaylı bir şekilde inceledik.

Android için geçerli olan bu tarayıcıların birçoğunu Apple cihazlarda da kullanabilmeniz mümkün. Bu tarayıcıların sırası ise aşağıda yer almaktadır.

1. Google Chrome

Google Chrome varsayılan tarayıcınızdan sıkıldığımızdan en iyi Android tarayıcıdır , ancak bu, ondan çok daha iyidir. Bu tarayıcıda olduğu gibi, tarayıcının canlı güncellemelerini doğrudan Google’dan alıyoruz ve tarayıcı geliştirmeyle ilgili geri bildirimlerinizi de verebiliriz. Bu tarayıcı geliştirme ile güncel kalmak için harika bir yoldur.

en iyi android tarayıcı, Google Chrome android uygulaması

2. Yunus Web Brovser

Android kullanıcıları arasında çok popüler bir tarayıcıdır. Bu tarayıcı çok çekici bir görünüme sahiptir. Bu tarayıcının sayfa yükleme hızı da çok iyi. Bu tarayıcının temel özelliği, siteyi eski Flash oynatıcılar üzerinde mükemmel bir şekilde çalışan eski siteler gibi geliştirebileceği ve bu tarayıcıda sitelerin mükemmel bir şekilde çalışmasıdır.

Yunus web browser mobil, mobil tarayıcılar

3. Puffin Tarayıcı

Bu tarayıcı, arka planlar ve diğer eklenti işlevleri ile son derece özelleştirilebilir ve aynı zamanda bir fare imleci ve bir izleme paneli öykünme yeteneğine sahiptir. Dizüstü bilgisayar deneyimini cep telefonunda özleyenler için ideal. Ayrıca, daha küçük bant genişliği daha hızlı olan cihazlarda daha büyük web sitesi dosyalarının yüklenmesiyle teorik olarak yardımcı olan, telefonunuzu “bulut sunucularına” aktararak çalışır.

puffin tarayıcı açılmayan siteleri açın mobil tarayıcı

4. UC Browser (Tarayıcı)

Bu Tarayıcıyı yükledikten sonra alacağınız avantaj, donma olmaması ve aslında iyi bir akışın devam etmesidir. Sıkıştırılmış veri kullanımı sağlar ve tarama deneyiminizi artırır. Pil ömrünüzü korumanıza yardımcı olan Gece modu olanaklarıyla da gelir.

Uc browser mobil android tarayıcı

5. Opera Mini

Şimdiye kadarki en hızlı Android tarayıcısından biridir. Çok değerli Mb’leri nasıl kaydettiğini tahmin et. Açmak için fazla zaman almayan süper hızlı bir tarayıcıdır ve takılmaz. Opera Mini ile de tam web deneyimini yaşayabilirsiniz.Android en iyi tarayıcı opera mini

Sizler için Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz 5 tarayıcıyı tanıttık. Bu tarayıcılar ile hızlı erişim mümkün, eğer sizlerde mevcut tarayıcılarınızdan sıkıldıysanız haberimiz tam olarak size göre.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.