1. Ana Sayfa
  2. Facebook
  3. Facebook Gruplara Hikayeler özelliği eklendi

Facebook Gruplara Hikayeler özelliği eklendi

Facebook Gruplara yeni özellik Hikayeler

Facebook her geçen gün yenilikler getirmeye devam ediyor. Hikayeler özelliği Gruplara eklendi. Hikayeler özelliğini artık Gruplarda da görebileceğiz.

Facebook geçtiğimiz yıl ilk kez görüşmeye başladıktan sonra küresel olarak Grup Hikayeleri’ni yayıldığını duyurdu. Bu özellik, Grup üyelerinin ortak bir hikayeye katkıda bulunmalarına olanak sağlar. Şirket ayrıca Grup Hikayeleri’nde tepkiler de başlattı, böylece kullanıcılar diğerlerinin katkılarına izlerken emojilerle cevap verebilirler.

Facebook Gruplara yeni özellik Hikayeler

Bir Grup sayfasının en üstünde bir grup hikayesi görünecek ve kullanıcılar yanındaki “ekle” düğmesini tıklatarak katkıda bulunabilirler. Daha sonra kamera rulosundan bir şey seçebilir, efekt, çıkartma, metin veya çizim ekleyebilir ve paylaşabilirler. Tabi ki, kitlelere kadar hikayeler açmak geri tepebilir, bu yüzden Grup moderatörleri yayınlanmadan önce hikaye içeriğini onaylamayı seçebilirler.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yorum Yap