1. Ana Sayfa
  2. Facebook
  3. Facebook videolar açılmıyor hatası

Facebook videolar açılmıyor hatası

facebook videolar açılmıyor hatası

Facebook mobil uygulamalarında son zamanlarda sıkça karşılaşılan problemlerden bir tanesi olan videolar açılmıyor, gönderiler yüklenmiyor. Facebook akış sayfası yenilenmiyor gibi sorularınızın cevabı makalemizde.

Facebook “Gönderiler şuanda yüklenemiyor” hatası ile karşımıza çıkan bu hatanın ana nedeni Facebook uygulamasının altyapısı gibi görünse de bu sorunun ana nedeni Wi-Fi erişimi yada mobil internet hatasıdır.

Feysbuk videoları açılmıyor hatası da tamamen internet erişimizin zayıflığı yada kesintilere uğramasından kaynaklı bir problemdir.

Android ve iOS cihazlarda özellikle kablosuz internet erişimi zayıf olduğunda Facebook gönderi hatası vermektedir.

İnternet erişimizin zayıflığı yada kesintilere uğraması ile ilgili İnternet servis sağlayıcınız ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz. Eğer kablosuz bağlantınız ile ilgili sadece sizin cihazınızda sorun varsa, Mobil cihazınızın Ağ ayarlarını sıfırlayarak tekrardan erişim yapmak en basit ve hızlı yöntemlerden bir tanesidir.

Facebook gönderilerin yüklenmemesinin bir diğer nedenlerinden biri de Facebook güncellemlerinden kaynaklı meydana gelmektedir.

Facebook güncelleme hatalarını gidermek için ilk yapmamız gereken adımlardan bir tanesi uygulamanın Google Play Store üzerinden güncelliğini kontrol etmemiz olacaktır. Eğer güncellemeleri takip ederek almazsanız uygulamada bu tür problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Facebook videolar açılmıyor hatasının yukarı da bahsettiğimiz gibi ana nedenlerini sizlerle paylaştık. Çözümlerine yönelik bazı bilgileri de ilettik, bu bilgilerin dışında zaman zaman erişim kısıtlaması gibi durumlar olabilir bunun için ise yapabilecek pek bir şey bulunmuyor.

Facebook uygulamasının sorunsuz ve aktif çalışabilmesi için güncel ve internet erişiminizin sorunsuz olması gerekmektedir.

App Store ve Play Store üzerinden uygulamanın güncelliğini kontrol ederek bu tür hataların çoğu zaman çözümünü gerçekleştirebilirsiniz. Facebook kritik güncellemeler sonrasında güncellemeyi zorunlu hale getirir ve bazı fonksiyonlar çalışmayabilir.

Facebook haber kaynağı nasıl çalışır? makalemize de göz atabilirsiniz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yorum Yap