1. Anasayfa
  2. Facebook

instagram hesabının bakiyesi ödenmedi hatası

instagram hesabının bakiyesi ödenmedi hatası
0

Instagram hesabın bakiyesi ödenmedi hatası nasıl çözülür? İnstagram reklamlarım artık gösterilmiyor. İnstagram hesabımda bakiye olmasına rağmen reklamlarım yayınlanmıyor. Bu sorunlardan bir tanesi ile karşılaştıysanız makalemizi detaylı incelemenizi öneririz.

Instagram reklamlarımı yayınlamıyor?

İnstagram üzerinden reklamlarınız yayınlanırken birden yayınlamadığı gördüyseniz ödeme sisteminizde bir sorun var demektir. Bu nedenleri sıralayacak olursak eğer. Ödeme geri çevrildi nedir ?

  1. Sistemde kayıtlı olan Kredi kartı bilgileriniz silinmiş olabilir.
  2. Kredi kartınızda yeterli bakiye olmadığı için ödeme alınmamış olabilir.
  3. İnstagram ile kredi kartınız iletişim kuramadığı için sistem ödeme alamaz ve reklam yayınlarınız kesilmiş olabilir.
  4. Reklam hesabınız için yeni bir ödeme yöntemi belirleyerek onun üzerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
  5. Yönetici izni ile ilgili bir sorun olabilir. Farklı ödeme hesaplarınız var ise onları kontrol etmeniz gerekebilir.
  6. Facebook kural ihlali yapılmış olabilir, bu konu ile ilgili tarafınıza bir bilgilendirme maili gönderilmiştir bunu kontrol ediniz.
  7. Hesabınızda kısıtlma olabilir.
  8. İnstagram kredi kartı bilgileriniz ile bağlantı sorunu yaşamış olabilir.
Instagram-odeme

Yukarıda belirtilen işlemleri kontrol ettiğinizde birçok kullanıcı sorununu çözecektir, eğer sorunu devam eden kullanıcılar var ise bu konu hakkında Facebook tarafına bir bildirimde bulunması gerekiyor. instagram hesabının bakiyesi ödenmedi nedir?

Facebook ödeme sorunu bildirimi nasıl yapılır?

İnstagram Facebook’a ait bir platform olduğu için business hesaplar, ödeme işlemleri tamamen Facebook tarafından gerçekleşmektedir. Hesabınız aktif iken sayfanın en altında yer alan iletişim ekranı üzerinden geri bildirimde bulunabilirsiniz.

instagram hesabının bakiyesi ödenmedi ile ilgili ödeme yöntemlerinde anlık ödeme çekimlerinde sorun yaşıyorsanız. Şimdi öde seçeneği üzerinden farklı bir bankaya ait kredi kartı veya banka kartınız ile de anlık ödeme yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Hesap bakiyeniz bu ödeme yöntemiyle ödenmedi, ödeme geri çevrildi, hesap kapalı, reklamlarınız durduruldu gibi sorunlar yaşanabilir.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.