1. Anasayfa
  2. Instagram

Instagram takipçi sayısı nasıl artırılır?

Instagram takipçi sayısı nasıl artırılır?
0

İnstagram da takipçi nasıl artırılır? Evet değerli okurlar bu yazımızda sosyal medyada hepimizin önemsediği ama en çok da işletme hesaplarının (influencer olmak isteyenler dahil) araştırdığı konuyu ele alacağız. Bireysel olarak ele aldığımızda hesabımızda fazla takipçi olması, gönderilerimizin beğeni ve yorum sayılarının fazla olması oluşturduğumuz profilin bir bağlamda başarılı olduğunu gösterir.

Bu sayılar oluşturduğumuz profillerde insanların ilgisini çeken içeriklerin olduğunu, gönderilerimizin kişilerin ilgisini çeken gönderiler olduğunu anlatır. Pek tabii, profilimizin ilgi çekiyor oluşu da bizim aslında ilgi topladığımızı gösterir.

Ancak bu sayıları artırmak çok da kolay olmuyor, çünkü bir anda başlar başlamaz direkt olarak insanların bizim profillerimize akın edeceğini düşünmek oldukça zor olacaktır. Bunun yerine belli miktarda takviye almak, gerçek kişiler baktığında anlamayacak şekilde bu sayıları daha kolay olarak günlerce bekleyip sürekli başkalarını takip ederek yada gönderilerin altına tonlarca etiket bırakmak dışında da artırma metotları var.

Bu yazımızda sayfa ve profillerimizin etkileşimlerini nasıl artıracağımızı sizlere kısaca anlatacağız.

instagram takipci artirma

Muhtemelen bu yazıyı okuduktan hemen sonrasında sayfanızı istediğiniz kadar büyüteceksiniz. Elbette bu yazıyı okuyorsanız takipçilerinizin fazla oluşunun yada gönderilerinizin beğeni sayılarının ne kadar önemli olduğunun farkındasınızdır ama biz yine de şunu belirtmeliyiz ki, kişiler sayfalarınıza baktıklarında bu sayılar yüksek ise size yada işletmenize olan bakış açısı ciddi ölçüde değişmekte.

İnstagram takipçi artırma nedir?

Örneğin kendimizden yola çıkalım on bin takipçi bir hesaba bakarken ve yetmiş takipçi ile bir hesaba bakışımız birbirinden oldukça farklı. Hatta eğer bu profil bir işletmeyse o zaman çok çok daha önemli oluyor bu durum.

Çünkü yetmiş kişinin takip ettiği bir hesaptan alışveriş yapmak çok güvenli hissettirmezken binlerce kişinin takip ettiği bir profilden alışveriş yapmak çok daha güvenli hissettirecektir.

Keza videolarımızın izlenmeleri, gönderilerimizin beğenme sayıları ve takipçi kitlelerimiz Instagram algoritmasında farklı kişilerin keşfet sayfalarında görünmemizi sağlayacak ve daha fazla hesaba erişimimizi adeta çığ etkisi ile büyütecektir.

Hadi bugün sizler için bulduğumuz en sorunsuz ve en kolay takipçi artırma metodunu da anlatalım ve bu bahsettiğimiz güzelliklerden sizler de faydalanın…Öncelikle mediasupporter.com adresine giriyoruz ve giriş yapar yapmaz kendimize burada bir profil oluşturuyoruz.

instagram takipçi artirma

Daha sonrasında buradan ihtiyacımız ne ise onu seçiyoruz ve seçtikten sonra hesabımıza 3D ödeme yöntemi ile bakiye ekliyoruz. Ekledikten sonra bu bakiye ile istediğimiz ürünü satın alabiliriz. Tavsiyemiz ise eğer takipçi satın alacaksanız eksilmeme garantisi olan servisleri tercih etmeniz olacaktır.

Sizlere bu platformu öneriyor olmamızın asıl nedeni ödeme sisteminin 3D SMS yöntemi ile korunuyor olması ve kullanırken instagram hesabımızın kullanıcı adı şifresini kesinlikle paylaşmıyor oluşumuz.

İşlem yaparken dikkat etmeniz gerekenler ise sadece şunlar; Hesabımız en azından işlem yaparken herkesin görmesine açık olmalı ve hesabımızın profil sekmesine gelince profil Url’sini kopyala dediğimizde aldığımız linkin doğru olması. Sorun yaşadığınız noktada canlı Whatsapp destek hattından yararlanabilirsiniz. Umarız bu yöntemle sizler de sosyal medya profillerinize istediğiniz ivmeyi kazandırırsınız.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.