1. Anasayfa
  2. Instagram

Instagram beğendiğin gönderileri görüntüleme

Instagram beğendiğin gönderileri görüntüleme
0

Instagram gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ediyor. Hal böyle iken sürekli yeni seçenekler ve alternatif işlemler sunmaya devam ediyor. Instagram’ın şuan da 1 Milyarı aşkın kullanıcısı ve 400 milyonu aşmış günlük ziyaretçisi bulunmaktadır.

Bugün sizlere bahsedeceğimiz özellik ise kullanıcıların sık sık sorgulamış olduğu Instagram beğenilerimi nereden görüntüleyebilirim? yada diğer bir soru olan Instagram beğenilerimi nasıl kaldırabilirim? bu sorularınızın cevabı makalemizde.

Kullanıcılar daha önce beğenip te şimdi vazgeçtiği yani beğenmeyi kaldırmak istediğinde bu beğenileri kaldırabilir. Birçok kullanıcı bu işlemi yaparken sorunlar yaşayabiliyor, Bizler de bu durumu çözebilmek adına sizlere Instagram beğenilerini nasıl kaldıracağınız hakkında bilgi vereceğiz.

Android ve iOS yani iPhone kullanıcıları için işlem aynı şekilde yapılmaktadır. Öncelikle daha önce beğendiğiniz tüm gönderiler hesabınızda kaydedilmektedir. Bu beğeni kayıtlarını kaldırmak için ise aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Instagram’da beğendiğin tüm gönderiler

Öncelikle Instagram hesabımıza giriş yapıyoruz. Ardından Ayarlar seçeneğine dokunarak işlemimize devam ediyoruz. Ardından Hesap>Beğendiğin Gönderiler adımlarını takip ediyoruz.

Yukarıda belirtilen adımları tamamladığınız da daha önce beğendiğiniz tüm gönderiler yani fotoğraflar, videolar görüntülenecektir. Ardından silmek istediğiniz beğeninin üzerine dokunarak beğen butonuna tekrardan dokunmanız yeterli olacaktır.

Instagram beğenileri kaldırma silme işlemini tekrardan daha hızlı erişim için aşağıda yönlendirmeyi tekrardan paylaşıyorum.

Ayarlar>Hesap>Beğendiğin Gönderiler adımlarını takip ederek Instagram beğendiğin gönderileri ister silebilir isterseniz hangi beğenileri yaptığınızı görüntüleyebilirsiniz.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.