1. Anasayfa
  2. Instagram

Instagram link açılmıyor hatası

Instagram link açılmıyor hatası
0

Instagram link açılmıyor hatası hangi durumlarda meydana gelir. Instagram linkler açılmıyor ve sürekli hata mesajı alıyorum. Bio bağlantıları bazı kullanıcılar için açılmıyor.

Son zamanlarda Instagram’da link sorunu yaşanıyor, hiçbir link açılmıyor, tıkladığımda sürekli hata veriyor.

Aslında Sosyal medya sitelerinin düzgün çalışması her zaman zor olmuştur, ancak son günlerde Instagram, kullanıcılara normalden daha fazla sorun yaşatıyor.

Son zamanlarda, bazı insanlar Instagram bio’daki bağlantılarda gezinmeye çalışıyor ve bu bağlantıların normalde yaptıkları gibi çalışmadığını görüyorlar. Kullanıcılar kendilerini bu sorundan şaşkına çevirdiler ve sorunu çözmek için hangi adımları atmaları gerektiğinden emin değiller.

Instagram bağlantıları neden çalışmıyor?

Instagram’da bağlantıların sizin için çalışmamasının birkaç farklı nedeni olabilir. Dikkat edilmesi gereken bir şey, Instagram’ın bio’daki belirli bağlantıların gösterilmesine izin vermemesidir.

Şimdi bağlantıya izin verilmiyorsa, eklemeye çalıştığınızda Instagram’dan bağlantıya izin verilmediğini bildiren bir mesaj alırsınız. Bu mesajı alırsanız, kullanmaya çalıştığınız bağlantı Instagram’ın hizmet şartlarını ihlal ediyor olabilir.

Bu mesajı yanlışlıkla aldığınızı düşünüyorsanız, sorunu düzeltmek için Instagram ile çalışmanın yolları vardır. Ne yazık ki, bu arada, biyografinize bağlantı eklemenize izin verilmeyecek ve aradaki serpinti ile uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Kullanıcılar, biyografilerinde bir bağlantı olmadan da bu hatayı alabilirler

Bazı linkleri Instagram kısıtlayabilir

Aslında Instagram biyografinize bir bağlantı eklemeye çalıştığınızda, Instagram’ın yapay zekası siteye gider ve içeriğin engellenmesi gerektiğine dair uyarı işaretleri için sayfayı temizler.

Instagram link açılmıyor hatasının ana nedeni. Yasaklanan bağlantı türlerinde son zamanlarda yaşanan artış, siteleri temizliyor. Orada bulduğu şeyleri bağlam dışında alıyormuş gibi görünmesini sağlıyor.

Aslında alışveriş mağazalarına sahip bazı insanlar da sorun yaşıyor. Çünkü görünüşe göre Instagram’ın politikası Etsy’ye yol açan belirli belirli bağlantı biçimlerini hariç tutuyor.

Şimdi en iyi seçenek, “etsy” kelimesini hiç içermeyen ve bunun yerine başka bir URL’den doğrudan Etsy sitesine yönlendiren bir biçim kullanmaktır.

Instagram bağlantıları neden çalışmıyor

Biyografinizde bir bağlantı olmasa bile, Instagram’a her giriş yaptığınızda bir hata mesajı alıyor olabilirsiniz. Bu durumda, sorun kablosuz IP adresiyle ilgilidir.

Sonuç olarak, bu sorunu çözmenin en basit yolu, Instagram’ı her kullandığınızda kablosuzu açmaktır. Verilerinizi kullanarak Instagram’a göz atın ve ardından Instagram’dan ayrıldığınızda WiFi’yi tekrar açın.

Açıkça, Instagram’ın yapay zekası, bio’daki sorunlu bağlantıları büyük bir verimlilikle algılamıyor. Umarım ilerlemeyi geliştirir. Ancak bu arada, kullanıcıların bağlantıları çalıştırmak için kullanabilecekleri yaratıcı geçici çözümler bulmaları gerekecek.

Instagram beğendiğin gönderileri nasıl görüntüleyebilirim?

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.