1. Anasayfa
  2. Apple

iPhone 7 kablosuz ayarları

iPhone 7 kablosuz ayarları
0

Bazen mobil cihazlarda hatalar meydana gelir. Bu hataların giderilmesinin en kolay yolu, iPhone 7 cihazınızı yeniden başlatmaktır. Cihazınızın güç düğmesine basıp biraz bekleyin cihaz kapandığında tekrar güç düğmesine basarak cihazı açın ve tekrar deneyin. apple kullanıcılarının genelde iPhone 7 wifi ayarları, iPhone 7 wifi ağı hatası,Wifi sorunu,wifi görünmüyor gibi sorunları oluyor size yardım etmek hazırladığımız resimleri sırasıyla uygulayın.

  şimdi aşağıda göstermiş olduğumuz resimleri aynen uygulayın.

Cihazın menü bölümünden “Ayarlar” yazan bölüme dokunalım ve giriş yapalım.

İPhone 7 wifi ayarları

Sonraki resimde ise görmüş olduğunuz gibi “Wifi” yazan bölüme dokunalım.

İPhone 7 wifi ayarları

Bir sonraki resimde ise görüldüğü gibi “Wifi butonunu” açalım ve kullanılabilir ağları görelim.

iPhone 7 wifi ayarları

Bir sonraki resimde gördüğünüz gibi Wifi ağları görünüyor kullanmak istediğiniz Wifi ağına dokunun ve açtığınızdan emin olun.

iPhone 7 wifi ayarları

Sonraki resimde bağlanmak istediğiniz Wifi ağının şifresi varsa şifresini doğru giriniz ve katıl butonuna basınız.

iPhone 7 wifi ayarları

Daha sonra cihazınız ağa bağlanır böylelikle ağa bağlı bulunursunuz bu sayede  ağ gerektiren uygulamalara bağlana bilirsiniz. Cihazınızın wifi ağı hala hata veriyorsa bağlanmak istediğiniz wifi ağını ve şifresini kontrol edin ve ya başka bir wifi ağı kullanın( ev, iş, kafe ve ya diğer mobil cihazlar v.b ağlara) bağlanabilirsiniz. Diğer ağlara da bağlanmazsa cihazınızı en yakın servise götürün.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.