Badoo nedir? Badoo hesabı nasıl silinir?
0

Badoo hesabı nedir? Badoo sosyal medya platformu Facebook ya da Twitter kadar popüler olmasa da kullanıcılarının ilgisini çeken ve beğenilen bir arkadaşlık sitesidirBadoo sistemine üye olmak tamamen ücretsizdirBadoo uygulamasına ücretsiz bir şekilde üye olarak yeni arkadaşlıklar kurabilir ve arkadaşlarınızla badoo sayesinde iletişime geçebilirsiniz.

Yeni kişilerle tanışmak ve arkadaşlıklar kurmak için badoo uygulaması ülkemizde çok iyi sıralara ulaşmıştır. Her geçen günde kendini yenileyerek büyümeye devam ediyor. Badoo nedir? Sorusunun en iyi cevabı ise sistemin tamamen yeni arkadaşlık üzerine kurulu olmasıdır da denebilir. Badoo uygulamasını Android işletim sistemli telefonunuza Google Play Store üzerinden yada Badoo Apk indir dosyası ile indirip hemen yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Badoo uygulamasını iOS işletim sistemli iPhone yada farklı bir cihazda kullanmak için Apple store uygulaması üzerinden indirmeniz gerekiyor. Badoo uygulamasının kurulum işlemleri oldukça pratik ve basittir. Sadece birkaç adımla hemen sohbete başlayabilirsiniz.

Badoo uygulamasından zamanla sıkılan kullanıcılarda mutlaka olacaktır. Bu yazımızda ise Badoo hesabınızı tamamen nasıl sileceğiniz konusunda yardımı olacağız. İşlemlere başlamak için öncelikle badoo uygulamasının sistemine giriş yapalım.

Badoo hesabı nasıl silinir?

Öncelikle hesaba giriş yaptıktan sonra badoo.com/settings/ adresine giriş yapalım.

Daha sonra bu sayfanın en alt menüsüne geliyoruz. Hesabı sil seçeneğine tıklıyoruz.

Badoo hesabı kalıcı silme

Daha sonra hesabınızı silin seçeneğini seçerek devam et butonuna tıklıyoruz.

Badoo hesabı kalıcı silme

Son olarak hesabını sil seçeneğine tıklıyoruz ve hesabı kapatıyoruz.

Badoo hesabı kalıcı silme

Badoo hesabının artık tekrardan yeni bir giriş yapana yada yeni bir üyelik yapana kadar kapalı kalacaktır.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.