1. Ana Sayfa
  2. Apple

iPhone ekran tamiri ne kadar!

iPhone ekran tamiri ne kadar!
+ - 0

iPhone ekran tamiri ne kadar!, iPhone x, iPhone 5, iPhone 6, iPhone 7, iPhone 8, iPhone 8 Plus tüm iPhone modelleri ekran tamir ücretleri ne kadar?

Birçok kullanıcı iPhone ekran onarımı ile ilgili sürekli bir araştırma içerisindedir. iPhone 8 kullanıyorum ekran kırıldı ne kadar ücret karşılığında cihazımın ekranı değişir gibi sorular sormaktadır. Tüm bu sorularınızın cevabı makalemizde.

iPhone ekran onarım ücretleri ne kadar ?

Öncelikle şu bilgiyi verelim aşağıda verilen fiyatlandırmalar tamamen Apple resmi sayfası üzerinden alınmıştır. Bu ücretlerde ki değişiklikler zamanla değişebilmektedir.

Ücretlendirmelerin ana sebepleri ise, kazara oluşan ekran kırılmaları, yanlış kullanım veya Apple garanti kapsamı içerisinde yer almıyorsa gibi sebepleri kapsamaktadır.

iPhone ekran değişim ücretleri

iPhone modeli Yalnızca ekran onarımı

iPhone Xs Max 2.490 TL

iPhone Xs 1.999 TL

iPhone X 1.999 TL  iPhone 8 Plus 1.199 TL

iPhone 8 999 TL

iPhone 7 Plus 1.199 TL

iPhone 7 999 TL

iPhone 6s Plus 1.199 TL

iPhone 6s 999 TL

iPhone 6 Plus 999 TL

iPhone 6 899 TL

iPhone SE, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5 899 TL 

iPhone 4s 799 TL

iPhone 769 TL

Apple tüm fiyatları Türk lirası cinsinden ve fiyatlara KDV dahil şeklinde paylaşmıştır. iPhone’unuzu değiştirmemiz gerekirse değiştirme işlemi, yeni bir ürünle veya yeniye eş değer bir ürünle gerçekleştirilir. Nihai servis ücretini belirlemek için ürününüzü test ederiz. iPhone’unuzdaki sorun, kazara oluşan ciddi bir hasardan veya kötüye kullanımdan kaynaklanıyorsa servis sunulamayabilir.

iPhone Apple kimliği nasıl oluşturulur?

Yazar Hakkında

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yorum Yap