1. Anasayfa
  2. Apple

iPhone XR geçmişi silme

iPhone XR geçmişi silme
0

iPhone cihazınız üzerinden geçmiş nasıl silinir? iPhone X ve iPhone XR cihazlarınız üzerinden geçmişi temizleme işlemi nasıl yapılır? iPhone XR Safari geçmişi nasıl temizlenir?

iPhone XR Safari geçmişi nasıl temizlenir? Safari geçmişini silme adımında birçok kullanıcı sorun yaşamaktadır. iPhone XR yada iPhone X üzerinden geçmişte ziyaret ettiğiniz sayfaları silmek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

iPhone XR Safari geçmişini nasıl silinir resimli anlatım. Safari tarayıcı verilerini sil ne anlama gelmektedir. Safari tarayıcısı verileri sildiğinizde daha önce ziyaret ettiğiniz siteler, erişim kolaylığı için mail şifreleriniz, favori siteleriniz yada ön bellekte kayıtlı veriler bu işlemi yaptığınız da tüm bu verileriniz silinecektir.

iPhone XR geçmişi silme işlemi için öncelikle Ana ekran üzerinden Ayarlar seçeneğine dokunuyoruz. Ardından Safari uygulamasına dokunuyoruz. Yeni açılan ekran üzerinden Geçmişi ve Web sitesi verilerini sil seçeneğine dokunuyoruz.

iPhone XR Safari geçmişi nasıl temizlenir?
iPhone XR Safari geçmişi nasıl temizlenir?

Son olarak Geçmişi ve Verileri sil seçeneğine dokunarak işlemimizi tamamlıyoruz. Bu işlem sonucunda Safari tarayıcınız üzerinden erişim sağladığınız tüm veriler silinecektir.

iPhone XR geçmişi silme adımı için adımları takip ediniz. Ayarlar>Safari>Geçmişi ve Web sitesi verilerini sil> Geçmişi ve verileri sil adımları üzerinden tarama verilerinizi tamamen silebilirsiniz.

iPhone QR kod ile tarama nasıl yapılır?

www.teknolojimdestek.com

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.