1. Ana Sayfa
  2. Apple

Oyna Kazan nedir? Nasıl kullanılır?

Oyna Kazan nedir? Nasıl kullanılır?
0

Oyna Kazan nedir? Nasıl kullanılır? Oyna Kazan, Online bilgi yarışmasıdır. Online uygulama üzerinden sizlere yöneltilen sorulara doğru cevaplar vererek, para kazanma şansı yakalayabileceğiniz en yeni uygulamalardan bir tanesidir.

Uygulama son zamanlarda popüler bir hale gelmeye başladı. Oyna Kazan’da para ödülleri yarışmada en son 1 kişi kalana kadar devam ediyor ve bir kişi yarışmanın sonunda büyük ödülü kazanıyor.

Fakat Oyna Kazan’da sadece bir kişi kazanmıyor. Kazandıran sorular aşamasına geldiğimizde, yarışmada kalan herkes para kazanmaya başlıyor. Üstelik ödüller, doğru yanıt verdikçe katlanarak artıyor. Yarışmada kalan son 1 kişi ise, tüm ödüllerin sahibi oluyor. Üstelik kazanacağınız para ödülü kuruşlarla değil, yüzlerce hatta binlerce lira ile ölçülüyor!

Oyna Kazan Joker nasıl kazanılır?

Oyna Kazan‘da Joker kazanmak isteyen kullanıcılar, arkadaşlarını oyuna davet ederek yani referans olarak yeni Jokerler kazanabilirler.

Bazı oyunlarda ise belirli bir soruya geldiğinizde yeni Jokerler kazanabilirsiniz. Uygulama her geçen gün kendini geliştirmeye de devam ediyor. Hiç para kazanmasanız dahi yeni bilgiler, yada eski bilgileri tazelemek adına hem eğlenceli hemde bilgi verici bir uygulama olarak ta göze çarpıyor.

Uygulama kimin?

Uygulamanın sahibi bir video platformu olan Onedio Medya A.Ş. Uygulamanın mevcutta 2 milyondan fazla indirmesi mevcut.

Oyna Kazan neden yüklenmiyor?

Oyna Kazan uygulamasını Android platformlar ; Akıllı telefonlarınıza yüklemek için en az Android 4.4 ve üzeri işletim sisteminin yüklü olması gerekmektedir.

Oyna Kazan uygulamasını iOS platformaklar için; iOS 10.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur.

Eğer bu uygulamayı telefonunuza yükleyemiyorsanız;

  • Yeterli alanınızın olmadığından kaynaklanabilir.
  • Yukarıda belirtilen Android ve iOS sürümlerinin altında bir işletim sistemi kullanıyor olabilirsiniz.
  • Uygulama da donmalar var ise Internet hızınızı kontrol ediniz. Online Canlı bir yarışma olduğu için bazen bu şekilde sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
Oyna Kazan nedir?

Oyna Kazan SSS nelerdir?

Oyun Kazan Nedir?

Oyna Kazan canlı bilgi yarışması uygulamasıdır. Yapılan yayınlarda katılımcılar sorulan sorulara doğru cevap vererek ödül kazanır.

Ücretli midir?

Uygulamayı indirip oyuna katılmanın herhangi bir ücreti yoktur. Uygunluk Oyna Kazan Bilgi yarışmasına herkes katılabilir. Geçersiz giriş yöntemleri veya kullanım koşullarının karşılanmadığı yöntemlerde yarışmanın geçersiz olacağı kullanım koşullarınca Kabul edilmiş sayılır.

Kimler Katılabilir?

Yarışmalar yalnızca belirtilen saat dilimlerinde Oyna Kazan Bilgi Yarışması uygulaması üzerinden düzenlenir. Canlı Yayınlar dışı katılım sağlanamaz.

Hangi uygulama marketlerinde bulunur?

Apple App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilir.

Gerçek para mı veriyorsunuz?

Evet. Sorulara doğru cevap verdiğiniz takdirde puan ya da joker değil para kazanırsınız.

Kazandığım parayı nasıl çekerim?

Kazandığınız para 50 TL’yi geçtiğinde hesabınızdaki parayı telefon numaranızla Param hesabınıza ya da IBAN ile banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

Nasıl Oynarım?

Uygulamayı telefonunuza indirip gelen kodla kaydolduktan sonra komutlarla oyun sayfasına yönlendirilirsiniz. Yayın başladığında biz size haber vereceğiz.

Neden telefon numarasıyla kayıt oluyoruz?

Hesabının güvenliği ve senin adına onaylanması için alıyoruz.

Dağıtılan paralar nerden geliyor?

Dağıtılan ödüller şirketimizin yatırımcıları ve bazen de sponsorlar, reklam verenler tarafından veriliyor. Yarışma kurgusunda ve dağıtılan ödüllerde Apple Inc. hiçbir şekilde taraf değildir.

Arkadaşım referans kodumu kullandı ama ben joker kazanamadım?

Arkadaşının doğru referans kullanıcı adını girdiğinden emin ol. Arkadaşın ilk oyununu oynadığında hakkını kazanacaksın. Kayıt olurken senin kullanıcı adını girmediyse her zaman ayarlar kısmından girip sana can kazandırabilir.

Kaç tane joker modeli var?

3 tane joker modeli bulunuyor ancak her joker bir yarışma içerisinde en fazla 1 kez kullanılabilir. Ekstra Can Jokeri: Kullanıcı soruya yanlış cevap verse bile bir sonraki tura geçer. Çift Cevap Jokeri: Kullanıcı seçeneklerden 2 tanesini işaretleyebilir, böylece şansını artırır. Eleme Jokeri: Seçenekler arasından yanlış olan biri elenir. Kullanıcının doğru cevap verme şansı artar.

Jokerlerimi nasıl artırabilirim?

Jokerlerinizi arkadaşlarınızı oyuna davet ederek ya da satın alma yoluyla artırabilirsiniz.

Para Ödülü kaç gün içerisinde elime geçer?

Kazanan kullanıcılar maksimum (10) iş günü içerisinde kullanım koşullarına uyum sağlandığı takdirde ödüle ulaşabilir.

Paramı almakta problem yaşıyorum. Ne yapmalıyım?

oynakazan@onedio.com adresine kullanıcı adınla yaşadığın problemi anlatarak başvur, çözüm için durumu inceleyelim.

Kazanan olmazsa ödül nasıl dağıtılır?

Yarışmada canlı yayında kazanan olmadığı takdirde ödül bir sonraki yarışmaya aktarılır.

Kullanıcı adımı değiştirebilir miyim?

Kullanıcı adını değiştirmen mümkün değildir.

Bir geribildirim veya öneri yapmak istiyorum. Nasıl yaparım?

oynakazan@onedio.com adresine mail atabilirsin. Yorumlarını duymak için sabırsızlanıyoruz. Kurallar ve haklarım hakkında daha fazla bilgi nasıl edinirim? Kurallar ve Kullanım koşullarımızı okuyabilirsin.

Bunların dışında bir sorum var, kime sorabilirim?

oynakazan@onedio.com adresine her zaman mail atabilirsin.

Oyna Kazan Nedir? Oyna Kazan canlı bilgi yarışması uygulamasıdır. Yapılan yayınlarda katılımcılar sorulan sorulara doğru cevap vererek ödül havuzundan para kazanırlar.

Ücretli midir?

Uygulamayı indirip oyuna katılmanın herhangi bir ücreti yoktur. Uygunluk Oyna Kazan Bilgi yarışmasına herkes katılabilir. Geçersiz giriş yöntemleri veya kullanım koşullarının karşılanmadığı yöntemlerde yarışmanın geçersiz olacağı kullanım koşullarınca Kabul edilmiş sayılır.

Kimler Katılabilir?

Yarışmalar yalnızca belirtilen saat dilimlerinde Oyna Kazan Bilgi Yarışması uygulaması üzerinden düzenlenir. Canlı Yayınlar dışı katılım sağlanamaz.

Hangi uygulama marketlerinde bulunur?

Apple App Store ve Google Play Store üzerinden indirilebilir.

Gerçek para mı veriyorsunuz? Evet. Sorulara doğru cevap verdiğiniz takdirde puan ya da joker değil para kazanırsınız.

Kazandığım parayı nasıl çekerim?

Kazandığınız para 50 TL’yi geçtiğinde hesabınızdaki parayı telefon numaranızla Param hesabınıza ya da IBAN ile banka hesabınıza aktarabilirsiniz. Oyna Kazan

Yazar Hakkında

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yorum Yap