1. Anasayfa
  2. Android

Samsung Galaxy S8 Play Store hesabı nasıl kurulur?

Samsung Galaxy S8 Play Store hesabı nasıl kurulur?
Samsung Galaxy S8 play store hesabı nasıl kurulur? Galaxy S8 play store ilk kurulumu nasıl yapılır? Galaxy Play Store uygulama indirme hesabı nasıl açılır?
0

Samsung Galaxy S8 play store hesabı nasıl kurulur? Galaxy S8 play store hesabı ilk kurulumu nasıl yapılır? Samsung play store hesabı nasıl yapılır? Galaxy Play Store uygulama indirme hesabı nasıl açılır? Samsung Galaxy S8 Play Store hesabı nasıl kurulur?, Play Store hesabı kurma, Play Store kurulum 

Play Store hesabı nasıl kurulur?

Samsung firmasının piyasaya sürmüş olduğu son telefonları Galaxy S8 ve Galaxy S8+ telefonların özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak eğer, ikisi de tasarım olarak aynı sadece Galaxy S8+ biraz daha büyük bir ekrana sahip. Galaxy S8+ 8 MP ön kamera, otomatik odak ve 1.7 Lens ile daha kaliteli bir video yayını yapabilir ve fotoğraflarınızı daha gerçekçi bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Samsung bilindiği gibi işletim sistemi olarak Android işletim sistemi ile satışa sunulmaktadır. Android işletim sistemlerinin en önemli özelliği daha kullanışlı ve basit bir yazılım olmasıdır. Görsel olarak kullanıcıya hitap etmektedir.

Android işletim sistemi kullanan Samsung Galaxy S8 ve S8+ aldığınızda ilk yapmanız gereken işlem Google hesabınız var ise kurulumunu yapmaktır. Tüm yedekleriniz ve uygulamalarınıza anından erişim yapabilmek için bu işlem gereklidir.

Galaxy S8 aldığınızda ilk kurulumun ardından yapmamız gereken işlem Uygulama market yani Play Store uygulamasını açmak olacaktır. Play Store hesabı nasıl kurulur resimli bir anlatım ile sizler için hazırladık.

Google Play Store hesabı nasıl kurulur ?

Galaxy S8 üzerinden öncelikle Play Store uygulamasına dokunuyoruz.

Daha sonra aşağıdaki resimde de görüldüğü gibi Google mail adresinizi giriş yapıyoruz. Eğer bir Gmail hesabınız yok ise veya yeni bir hesap oluşturun adımı ile devam etmeniz gerekiyor. Mail adresini yazdıktan sonra ileri butonuna dokunuyoruz.

Şifremizi giriş yapıyoruz ve ileri butonuna dokunuyoruz.

Gizlilik politikası ve hizmet şartlarını giriş yaptığınız için kabul etmiş sayılırsınız, kabul et butonuna dokunarak devam ediyoruz.

İleri butonuna dokunarak devam ediyoruz.

Kabul et butonuna dokunarak devam ediyoruz.

Aşağıdaki ekrana ulaştığınızda artık uygulama indirebilirsiniz. Yüklemek istediğiniz uygulama üzerine dokunarak yükle butonuna dokunmanız yeterli olacaktır.

Yukarıda yapılan işlemler birçok Android cep telefonu için geçerlidir. Play Store hesabı oluşturma işlemi oldukça basittir. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ cihazlar üzerinden uygulama markete erişim için adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.