1. Ana Sayfa
  2. Mobil

Samsung saat ayarı nasıl yapılır?

Samsung saat ayarı nasıl yapılır?
0

Samsung A8 tarih saat ayarı nasıl yapılır? Android cep telefonları tarih saat ayarları nasıl yapılır? Samsung Galaxy saat ayarı nasıl yapılır? Samsung otomatik tarih saat ayarı nasıl yapılır resimli anlatım, Samsung saat ayarı nasıl yapılır?Samsung S6 saat ayarları

Samsung cep telefonları tarih saat ayarları nasıl yapılır?

Samsung telefonlar üzerinden tarih saat ayarları nasıl yapılır? detaylar makalemizde. Otomatik tarih saat bildirimi bazı durumlarda sorun çıkarabiliyor. Saatler ileri alındığın da yada geri alındığında, bir uygulamaya girdiğinizde hata mesajı ile karşılaşma gibi durumlarda tarih ve saat ayarları yapmamız gerekebilir.

Android cep telefonları yada Samsung cep telefonları üzerinden tarih saat ayarlarını yapmak için aşağıdaki resimleri inceleyebilirsiniz.

Samsung A8 tarih saat ayarı nasıl yapılır? Android cep telefonları tarih saat ayarları nasıl yapılır? Samsung Galaxy saat ayarı nasıl yapılır? Samsung otomatik tarih saat ayarı nasıl yapılır resimli anlatım, Samsung saat ayarı nasıl yapılır?

Cep telefonunuzun menüsü üzerinden Ayarlar sekmesine giriş yapıyoruz. Ardından Genel yönetim sekmesine dokunarak devam ediyoruz. İkinci resimde yer alan dil ve giriş sekmesine dokunuyoruz.

Karşımıza açılan ekranda Tarih ve Saat ayarları menüsüne ulaşmış olacağız. Otomatik tarih ve saat seçimi yapmak için düğmeyi etkin hale getiriniz. Eğer elle saat girişi yapacaksanız otomatik tarih saat kapalı konumda iken Saati ayarla seçeneği ile işlem yapabilirsiniz.

Ülkemizde kullanılan saat dilimi GMT +03:00 olarak kullanılmaktadır.

Farklı Samsung cep telefonlarında tarih ve saat ayarlarına ulaşamazsanız, Ayarlar sekmesi altında Dil ve giriş sekmesi üzerinden Tarih ve saat ayarlarına ulaşabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yorum Yap