1. Ana Sayfa
  2. Mobil

EGM Uyuma uygulaması nedir?

EGM Uyuma uygulaması nedir?
2

Emniyet Genel Müdürlüğü’nün yeni uygulaması olan Uyuma uygulamasını Android telefonlarınıza indirerek, uyuşturucu ticareti yapanları en hızlı ve görüntülü bir şekilde ihbar edebilirsiniz.

Uyuma uygulaması nedir? Nasıl kullanılır?

Uyuşturucu, günümüzün en kötü alışkanlıklarından biri olmaya devam ediyor. Çocuk, genç ve yaşlı demeden her yaştan insan bu kötü alışkanlığa maruz kalarak bedelini hayatıyla ödeyebiliyor.

Özellikle çocuklarımızın bu belaya bulaşmaması için çeşitli önlemler almak ve dikkatli olmakta fayda var. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan Uyuma uygulaması, sokakta karşılaştığınız uyuşturucu ticaretini emniyet yetkililerine iletmeniz için büyük kolaylık sağlıyor.

Uyuma uygulaması nasıl kullanılır

Kişisel bilgilerinizi sisteme kaydettikten sonra, şüphelendiğiniz durumları kimliğiniz gizli kalacak şekilde ihbar edebiliyorsunuz. Emniyet sistemine konum bilgisiyle birlikte ulaşan bu ihbar, anında bölgedeki ekiplere iletilerek uyuşturucu ticaretini yapanların yakalanması sağlanıyor.

Eğer siz de uyuşturucu ticaretine karşı durarak, bu işi yapanların gereken cezayı almasını istiyorsanız Uyuma uygulamasını indirerek gerekli durumlarda ihbarda bulunabilirsiniz.

Uygulamayı Google Play Store üzerinden arama bölümüne Uyuma yazarak aratıp rahatlıkla bulabilirsiniz. Uygulamanın kurulumu ve kaydı da bir o kadar basit.

Uygulamayı yükledikten sonra sizden bazı kişisel bilgiler istemektedir. Bu bilgileri doğru bir şekilde girdikten sonra uygulamayı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yorum Yap

Yorumlar (2)

  1. 4 sene önce

    Admin Adamsin canın yiim ay lav yu 😙

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.