1. Anasayfa
  2. Mobil

GollerCepte durduruldu hatası

GollerCepte durduruldu hatası
0

GollerCepte uygulaması bilindiği gibi bir spor uygulamasıdır. GollerCepte Canlı, GollerCepte 1907, GollerCepte 1967, GollerCepte 1905 ve GollerCepte 1903 olmak üzere toplam beş farklı isimde spor içerikleri yayınlayan ve canlı maç skorları ile ilgili bilgi veren bir uygulamadır.

GollerCepte uygulamalarında karşılaşmış olduğunuz Gollercepte durduruldu hatası çoğu zaman internet erişimi veya telefonunuzun güncel olup olmaması ile ilgili olabilir.

Goller Cepte uygulaması hataları nelerdir?

Goller Cepte uygulaması taraftar paketleri ve taraftarlara özel içerikler üretmektedir, içerikler ile ilgili daha detaylı ve hızlı bir şekilde bilgilere erişmek mümkündür. Biz uygulamanın diğer App’lerde de olduğu gibi bazı karşılaşabileceğimiz hatalarını çözmek amaçlı ön plana alacağız.

Goller Cepte durduruldu hatası alıyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

  • Wi-Fi yada LTE yani mobil veri bağlantınızda problem var mı ? ilk kontrol etmeniz gereken adım bu olmalıdır.
  • Her uygulamada olduğu gibi bu uygulamada da iyileştirmeler için güncellemeler olmaktadır bu yüzden Google Play Store yada App Store üzerinden uygulamanın yeni bir güncellemesi var mı kontrol edilmelidir.
  • Goller Cepte durduruldu hatası devam ediyorsa telefonunuzun yeni bir iOS yada Android güncellemesi var mı kontrol edilmelidir.
  • Uygulama yöneticisi üzerinden uygulamanın önbelleğini temizleyerek tekrar erişim denenebilir.

Goller Cepte uygulamasında bildirimleri kapatmama rağmen neden bildirimler gelmeye devam ediyor?

Goller Cepte 1903, 1905,1907 ve 1967 gibi taraftar seçenekleri yer almaktadır, takım uygulamalarında takım maçları için Gol, maç başlıyor, devre arası, maç sonucu gibi bildirimler uygulama üzerinden kapatılamaz bu nedenle bu bildirimleri telefonunuz üzerinden Ayarlar>bildirim ayarları adımlarını takip ederek kapatabilirsiniz.

Goller Cepte uygulamaları Forum kuralları nelerdir?

  • Goller Cepte uygulamalarında forumda yorum yaparken kullanıcıların küfür ve hakaret içerikli kelimeler kullanması birçok uygulamada olduğu gibi yasaktır.
  • Uygunsu kelimeler içeren yorumlar için kullanıcı yorumları altında şikayet et butonları bulunmaktadır, bu şikayet et butonu ile şikayet oluşturabilirsiniz.
  • Bir kullanıcının yorumları toplamda 3 farklı kullanıcıdan şikayet alırsa şikayet alan tüm yorumları silinir ve kullanıcının 5 saat boyunca yorum yazması engellenir.
  • Yorum yazması engellenen bir kullanıcının diğer yorumlarına yapılan şikayetler engellenme süresini uzatmaz.
  • Engelli olduğu süre boyunca 3 farklı kişiden şikayet aldığı durumda şikayet alan yorumlar silinir.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.