1. Anasayfa
  2. İnternet

Snapchat durduruldu hatası çözümü?

Snapchat durduruldu hatası çözümü?
0

Tüm dünyada neredeyse bir çığ gibi büyüyen Snapchat uygulamasını bilmeyen yoktur sanırım. Snapchat uygulaması ile anlık kısa videolar ya da resimler paylaşabilirsiniz. Snapchat uygulamasında en son yayınlanan v10.64.5.0 versiyonun bir hatadan dolayı snapchat uygulaması durduruldu hatası gelmektedir.

Bu yazımızda size Snapchat durduruldu hatasının çözüm yolu hakkında yardımcı olacağız. Genellikle Android işletim sistemli cihazınızdan aldığınız bu hata sadece bir uygulama için değil cihazda yüklü olan tüm uygulamalar için karşınıza çıkabilir.

Örneğin; Snapchat durduruldu, Facebook durduruldu, Whatsapp durduruldu, Twitter durduruldu, malasef Snapchat durduruldu yada instagram durduruldu hatasının genellikle çözümü cihazınızın ön belleğinin dolması ile ilgilidir.

 Android işletim sistemli cihazlarda durduruldu hatası veren uygulamaların ön belleğini temizleyerek ya da boşaltarak sorunu çözebilirsiniz.

Snapchat durduruldu

Bu sorun bu günlerde en fazla Asus Zenfone 5 cihazında meydana gelmektedir. Asus Zenfone 5 Snapchat durduruldu sorunu içinde aynı şekilde ön belleğin temizlenmesi gerekiyor.

Android işletim sistemli cihazın ön belleğini boşaltmak için Menü-Ayarlar-Uygulamalar bölümünden hata veren uygulamanın içerisine girip Önbelleği temizle butonuna tıklamanız, ön belleği boşaltmanız için yeterli olacaktır.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.