1. Anasayfa
  2. İnceleme

Tinder profil düzenleme nasıl yapılır?

Tinder profil düzenleme nasıl yapılır?
0

Tinder nedir? Tinder bir sosyal ağ, Tinder uygulaması ile yeni arkadaşlıklar edinebilir, kendinize iyi bir arkadaş yada iyi bir sevgili yapabilirsiniz.

Bugüne kadar 100 milyondan fazla kullanıcıya ulaşmış bir uygulama, kullanıcılar konum bilgileri ile yakınlık ve uzaklık ilişkisini değiştirebilir ve kendisine en yakın kişilerle arkadaşlık kurabilirler.

Kaydır. Eşleş. Sohbet et. Tinder’ı kullanmak son derece eğlenceli ve çok kolay: Birini beğenmek için sağa, pas geçmek için sola kaydırabilirsiniz. Beğendiğin biri de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! Kurulan bu sistem sayesinde, sadece her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme gerçekleşir.

Tinder profilimi nasıl düzenlerim?

Tinder uygulamasını yüklemek için Apple App Store ve Android Play Store üzerinden arama kutucuğuna “Tinder” yazıp aratmanız yeterli olacaktır.

Uygulamanın teknik bilgileri hakkında da kısaca bilgi verecek olursak eğer

Boyutu :27M

Android Sürüm : 10.20.0

Android destekleyen versiyon : 5.0 veya üstü

iOS destekleyen versiyon : 10.0.0 veya üstü

Tinder uygulaması üzerinden Fotoğraf ve kişisel bilgilerinizi düzenlemek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Ana ekranın en üstünde yer alan profil simgesine dokun Profil fotoğrafının yanındaki kalem simgesine veya Bilgileri Düzenle’ye dokun

Yukarıda yer alan adımları takip ederek uygula üzerinden kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Kısa bir bilgi uygulama indirmede herhangi bir ücret almamaktadır ancak uygulama içi ücretlendirmeler mevcut.

Tinder uygulaması birkaç soru cevap

  1. Bir eşleşmeyi nasıl kaldırabilirim? Bir kişiyle eşleşmeni kaldırmak için, o kişiyle olan sohbetini aç > sağ üst köşedeki bayrak simgesine (iOS) veya üç nokta simgesine (Android) dokun > Eşleşmeyi Kaldır. Bir kullanıcıyla eşleşmeni kaldırdığında onun eşleşme listesinden silinirsin, kullanıcı artık sana mesaj gönderemez ve ayrıca senin eşleşme listenden de silinir.
  2. Facebook kullanmadan kayıt olabilir miyim? Tinder’a Facebook hesabınla veya telefon numaranla kaydolabilirsin. Not: Bunlar birbirinden bağımsız kayıt yöntemleridir. Eğer ikisiyle de kaydolmayı tercih edersen, iki ayrı Tinder hesabı açmış olursun.
  3. instagram hesabımı profilime nasıl bağlarım? iOS veya Android* için Tinder uygulamasını aç Ana ekranın en üstünde yer alan profil simgesine dokun Kalem simgesine veya Bilgileri Düzenle seçeneğine dokun Ekranı aşağıya doğru kaydır ve Instagram’a Bağlan seçeneğine dokun Instagram kullanıcı adını ve şifreni onayladıktan sonra işlem tamam!

Bugün sizlere Tinder Profil düzenleme nasıl yapılır? hakkında bilgiler vermeye çalıştık. Bu uygulama ile ilgili karşılaştığınız problemleri yorum olarak iletirseniz, konuyla ilgili yardımcı olabiliriz.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.