Ana sayfa Bilgisayar Windows 10 ücretsiz ekran kaydedici programlar

Windows 10 ücretsiz ekran kaydedici programlar

314
0
windows 10 ekran kaydetme programı

Windows 10 ücretsiz ekran kaydedici programlar, Windows 10 en iyi ekran kaydetme programları nelerdir?, En iyi ücretsiz ekran kaydedici programlar, Windows 10 2018 ekran kaydetme programları nelerdir? Apowersoft ücretsiz online ekran kaydetme programı nasıl kullanılır?

Windows 10 ücretsiz ekran kaydetme programları

Windows 10 masaüstü yada dizüstü bilgisayarlarınız üzerinden ücretsiz ekran kaydetme programı arıyorsanız doğru sayfadasınız. Sizlere sunacağımız programlar üzerinden eğitim videoları hazırlayabilir veya oyunlarınızı otomatik olarak kayıt altına alabilirsiniz.

2018 yılında tercih edilen en iyi ücretsiz ekran kaydetme programlarını sizler için araştırdık. Sizlere sunacağımız bu uygulamalar sayesinde birçok ekran görüntüsü alabilir ve bunları ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.

Ücretsiz Windows 10 ekran kaydetme programları

1. Apowersoft ücretsiz ekran kaydetme programı

Apowersoft ücretsiz ekran kaydetme programı

Programlama yada eğitim ile ilgili Windows bilgisayarınızın ekran görüntüsünü kaydetmek istiyorsanız bu program tam da size göre bir program. Online olarak video kaydı gerçekleştirebilirsiniz.

2.Xsplit Broadcaster

Online video kayıt programı windows10

Xsplit ekran kaydedici genelde oyun ve video kaydetme programı olarak ta bilinir. Facebook, Youtube gibi platformlar üzerinden video kaydı gerçekleştirilebilir.

3. TinyTake

Tiny Take ekran kaydetme programı

TinyTake, web kamerası ve çalışma alanı filmi almayı amaçlayan ücretsiz bir ekran kaydedicidir. Kaydetmek istediğiniz alanları seçin ve kaydedin, çok basit ve kullanışlı bir ekran kaydedici.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.