1. Anasayfa
  2. Bilgisayar

Windows 10 ücretsiz ekran kaydedici programlar

Windows 10 ücretsiz ekran kaydedici programlar
0

Windows 10 ücretsiz ekran kaydedici programlar, Windows 10 en iyi ekran kaydetme programları nelerdir?, En iyi ücretsiz ekran kaydedici programlar, Windows 10 2018 ekran kaydetme programları nelerdir? Apowersoft ücretsiz online ekran kaydetme programı nasıl kullanılır?

Windows 10 ücretsiz ekran kaydetme programları

Windows 10 masaüstü yada dizüstü bilgisayarlarınız üzerinden ücretsiz ekran kaydetme programı arıyorsanız doğru sayfadasınız. Sizlere sunacağımız programlar üzerinden eğitim videoları hazırlayabilir veya oyunlarınızı otomatik olarak kayıt altına alabilirsiniz.

2018 yılında tercih edilen en iyi ücretsiz ekran kaydetme programlarını sizler için araştırdık. Sizlere sunacağımız bu uygulamalar sayesinde birçok ekran görüntüsü alabilir ve bunları ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz.

Ücretsiz Windows 10 ekran kaydetme programları

1. Apowersoft ücretsiz ekran kaydetme programı

Apowersoft ücretsiz ekran kaydetme programı

Programlama yada eğitim ile ilgili Windows bilgisayarınızın ekran görüntüsünü kaydetmek istiyorsanız bu program tam da size göre bir program. Online olarak video kaydı gerçekleştirebilirsiniz.

2.Xsplit Broadcaster

Online video kayıt programı windows10

Xsplit ekran kaydedici genelde oyun ve video kaydetme programı olarak ta bilinir. Facebook, Youtube gibi platformlar üzerinden video kaydı gerçekleştirilebilir.

3. TinyTake

Tiny Take ekran kaydetme programı

TinyTake, web kamerası ve çalışma alanı filmi almayı amaçlayan ücretsiz bir ekran kaydedicidir. Kaydetmek istediğiniz alanları seçin ve kaydedin, çok basit ve kullanışlı bir ekran kaydedici.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.