1. Anasayfa
  2. Tivibu

Tivibu Go giriş yapamıyorum hatası

Tivibu Go giriş yapamıyorum hatası
0

Kullanıcıların son zamanlarda karşılaşmış olduğu problemlerden bir tanesi de Tivibu Go erişim sorunu. Tivibu Go’ya bağlanamıyorum gibi sorularınızın cevabı makalemizde.

Tivibu Go uygulaması Türk Telekom’un online olarak Tv, film ve dizi gibi içeriklere erişim sağlamada kullanılan bir TV platformudur.

Tivibu GO ile (Aile, Sinema ve Süper) Paketleri ile evinizin ekranına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden, dilediğiniz kadar; bilgisayar, akıllı cep telefonu, tablet ve uyumlu akıllı televizyonlar üzerinden A’dan Z’ye TV keyfini yaşayabileceğiniz bir servistir.

Tivibu Go’yu kullanmak için bu paketi satın almanız gerekmektedir. Paketin tüm detayları Türk Telekom tarafından sunulmaktadır. İster uygulama üzerinden isterseniz tarayıcı üzerinden bilgileriniz ile erişim sağlayabilirsiniz.

https://www.teknolojimdestek.com/tivibu-nedir-tivibu-go-nedir/

Tivibu Go erişim sorunu

Tivibu Go’ya erişim de sorun yaşıyorsanız bunun birçok nedeni olabilir, bunların başında internet erişiminiz, üyelik bilgileriniz veya cep telefonunuzdan uygulama ile ilgili sorunlarınız.

  1. Tivibu Go şifremi kabul etmiyor : Şifrenizi unutuysanız eğer tekrardan şifre yenileme yapmanız gerekmektedir. TEKSIFRE yazın, bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK NUMARANIZI, TEKŞİFRE KULLANICI ADINIZI, INTERNET HİZMET NUMARANIZI ya da başında sıfır olmadan SABİT TELEFON NUMARANIZI yazıp 6606’ya mesaj gönderin. TekŞifre’niz SMS olarak cep telefonunuza yeniden gönderilecektir.
  2. Uygulama üzerinden internet bağlantınız bulunmuyor hatası alıyorsanız, internet erişiminizi LTE ve Wi-Fİ kontrol edin.
  3. Tarayıcı kaynaklı bir sorun olabilir bu durumda tarayıcı ayarlarınızı sıfırlayabilir veya farklı bir tarayıcı üzerinden tivibu testi yapabilirsiniz.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.