1. Anasayfa
  2. İnternet

Türk Telekom Wi-Fi 6 modem özellikleri

Türk Telekom Wi-Fi 6 modem özellikleri
0

Yüksek hız için kullanılacak olan Wi-Fİ 6 teknoloji Türk Telekom tarafından ilk kez Türkiye’de kullanılacak. Aynı anda internete birçok cihazın bağlandığı evler, video ve oyun indiren müşterilerle, yüksek hız isteyen oyuncular için en gelişmiş teknoloji.

En gelişmiş Wi-Fi teknolojisi ile daha hızlı internet bağlantıları kurulabilecek. Daha fazla cihaz ile bağlantı kurduğunuzda herhangi bir kopma yaşamamak. İdeal bağlantı hızlarına ulaşmak artık daha kolay hale gelecek.

3000 Mbps’ye kadar yüksek hızlar, 3 kat daha hızlı bağlantı sunmaktadır. Wi-Fi 6, 10 saniyede HD film indirmeyi desteklemektedir. Türk Telekom en güçlü modem olarak aratılmaya başlandı bile.

Wi-Fi 6 teknolojisinin avantajları nelerdir?

  • 802.11 b/g/n
  • 802.11ac
  • 802.11ac
  • 802.11ax

Dual Band WiFi özelliği ile 2.4 Ghz ve 5Ghz üzerinden geniş spektrumla internet erişim imkanı sunmaktadır.

Türk Telekom Wi-Fİ 6 modem

Wi-Fi 6’nın Wi-Fi 5’e göre temel avantajları

  1. Daha geniş çekim alanı
  2. Daha fazla kullanıcı kapasitesi
  3. Akıcı Oyun ve yayın deneyimi
  4. Az Isı ve Enerji ile uzun ömürlü
  5. Yeni çıkan cihazlarda Wifi 6 desteği

Duvarlar engel değil .20 MHz Band genişliğiyle cihaz iletişimi kuran Wifi 5 e göre, 2 MHz Band genişliğiyle data alışverişi sağlayan AX3 sinyalleri, engellere daha çok dayanıklıdır.

4 x daha geniş kapasite sunmaktadır. OFDMA Çoklu kullanıcı teknolojisiyle, Wifi AX3 cihazlarınızı koyduğunuz her ortamda kesintisiz bir deneyim ve Wifi5’e göre 4 Kat artan anlık bağlantı yakalarsınız.

Türk Telekom Wi-Fi 6 destekleyen modemin markası nedir?

Türk Telekom’a Wi-Fi 6 teknolojisinde ZYX.. markası destek olacak.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.