1. Anasayfa
  2. Android

Whatsapp mesaja tepki verme çalışmıyor

Whatsapp mesaja tepki verme çalışmıyor
whatsapp tepki çalışmıyor
0

Whatsapp mesaja tepki verme çalışmıyor. Kısa bir süre önce WhatsApp platformunun keşfedilen emoji ile tepki verme özelliği, uygulamanın özellikle de 2.22.8.3 kodlu Android Beta sürümünde yeniden karşımıza çıktı. An itibariyle ise bazı beta kullanıcılarının takdirine sunulan bu yeni özellik. Bir mesaja 6 emojiden bir tanesi ile cevap verilmesini öngörüyor.

Aslında en popüler anlık mesajlaşma uygulaması dediğimizde herkesin aklına tabii ki de WhatsApp gelecektir. WhatsApp Platformu’nun üzerinde çalıştığı yeni bir özellikten söz etmemiz gerekiyor. Telegram platformundan esinlenerek geliştirilen bu yeni özellik, kullanıcıların mesajlara emojiler ile tepki vermesini sağlıyor.

Şimdi ise bu özellik; WhatsApp Platformu’nun 2.22.8.3 kodlu Android Beta sürümünde kullanıcıların karşısına çıktı. Bazı WhatsApp kullanıcıları, an itibariyle kendilerine gelen mesajlara yazı yazmak değilde emojiler şeklinde tepki verebiliyor.

WhatsApp’ta mesajlaşan kullanıcının karşısına 6 farklı tepki emojisinin gösterileceğini gözler önüne seren bu yeni uygulama, kırmızı kalp, gülmek, şaşırmak, üzülmek, teşekkür etmek, beğeni gibi çeşitli emojilerle karşımıza çıkmaktadır. Özellik ise kullanılabilir olduğunda buemojileri bir mesajın altına tepki şeklinde bırakmanız mümkün hale gelecektir.

whatsapp mesajlara tepki çalışmıyor
whatsapp mesajlara tepki çalışmıyor

WhatsApp mesaja tepki

Uygulamasına yakın kaynaklar tarafından yapılan son dakika açıklamalarına göre WhatsApp Platformu’nun 2.22.8.3 kodlu Android Beta sürümünde bulunan emoji ile mesajlara cevap verme özelliği bütün kullanıcılara açık olacak şekilde kullanılmamaktadır. Whatsapp mesaja tepki nasıl verilir?

Genelliikle bu durum ise özelliğin halen test aşamasında olduğu anlamına ortaya çıkarıyor. WhatsApp platformu yetkilileri, Emoji ile tepki verme özelliğinin tam olarak ne zaman kullanılacağına dair herhangi bir açıklamada bulunmadı.

İşin aslına bakacaksak; WhatsApp Platformu’nun emoji ile tepki verme özelliğinin Android ekosistemine de aynı şekilde ulaşmış olması aslen daha kullanıcıları pek de şaşırtmadı. Whatsapp tepki butonu yok.

Bunun sebebi ise bu özellik, Geçtiğimiz günlerde WhatsApp Platformu’nun iOS Beta sürümü ile WhatsApp’ın masaüstü beta sürümünde de test amacı doğrultusunda kullanıma sunulmuştur. Whatsapp mesajlara tepki çalışmıyor.

Eğer ki çalışmalar bir an önce biterse o halde WhatsApp Platformu’nun emoji ile tepki verme özelliğini çok yakın bir gelecekte başta pilot bölgeler olmak üzere Türkiye piyasalarında da görmemiz mümkün hale gelecek.

Whatsapp tepki çalışmıyor

Evet, doğru duydunuz! Günümüzde, bu reaksiyonlar kullanım kolaylığı nedeniyle halkın gözüne girmektedir. Ancak birçoğu, WhatsApp reaksiyonlarının düzgün çalışmamasını nasıl düzelteceğini mi arıyor?

Peki, çalışmıyor WhatsApp tepkilerinin nasıl düzeltileceği, çözümü orada olan yaygın bir sorundur. Bunun için birkaç basit adımı uygulamanız yeterlidir. Sonuçta, hiç kimse komik şakalara tepki verme şansını bırakmayı sevmez.

Bu nedenle, WhatsApp tepkileri ve olası sorunlara çözümler hakkında her şeyi bilmek daha iyidir. Belirtilen tüm ayrıntıları kontrol edin!

WhatsApp tepkilerine takılıp kaldıysanız, yardım arıyor olmalısınız. Ama sana söyleyeyim, bu kendi başına yapabileceğin bir şey. Evet, içinde roket bilimi yok. İşte WhatsApp tepkilerinin çalışmamasını düzeltmenin bazı kolay yolları!

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.