1. Anasayfa
  2. Apple

Yeni iPhone’lar için en iyi uygulamalar

Yeni iPhone’lar için en iyi uygulamalar
0

2019 yılında yeni bir iPhone aldıysanız yeni uygulamalara ihtiyaç duyacaksınız demektir. Bu ister en yeni iPhone XS Max olsun isterse bir iPhone 7 olsun bu telefonlarınız için birkaç uygulamaya ihtiyacınız olacak.

Bazı varsayılan uygulamalarınız olan Youtube, Instagram veya Facebook bu uygulamaların dışında ihtiyaçlarınız için de yeni uygulamalara ihtiyaç duyabilirsiniz.

2019 yılında yeni alacağınız telefonunuz için en yeni uygulamaları sizler için derledik.

2019 iPhone uygulamaları

  1. Google Fotoğraf
Google Foto

Apple’ın pahalı uygulaması iCloud için ekstradan para ödemenize gerek yok, tüm fotoğraflarınızı daha hızlı ve basit bir şekilde en önemlisi ücretsiz olarak Google Foto uygulaması ile yedekleyebilirsiniz.

Yüksek çözünürlüklü fotoğraflarınızı istediğiniz zaman istediğiniz yerden görüntüleyebilir ve ücretsiz olarak yedekleme yapabilirsiniz.

2. Google Haritalar

Google Haritalar, teknoloji

Kaybolmaktan korkuyorsanız eğer Google Haritalar telefonunuzda olması gereken uygulamalardan bir tanesi. Apple Maps tabi ki işinizi görebilir ancak Google haritalar kadar hala güncel ve kullanışlı değil.

3. E-Devlet uygulaması

E-devlet uygulaması, iphone

Artık birçok yenilik ile birlikte, E-devlet uygulaması ile evinizden çıkmadan birçok şeyi halledebiliyorsunuz. Türkiye Cumhuriyeti E-Devlet uygulaması ile birlikte artık Devlet evinizde.

E-Devlet uygulaması artık çok daha kapsamlı ve gelişmiş bir şekilde sizin telefonunuzda olması gereken uygulamalardan bir tanesi, kesinlikle yüklemenizi tavsiye ederim.

Yeni iPhone’lar için en iyi uygulamarı sizler paylaştık, sizlerinde eklemek istediği uygulamar var ise yorum atmayı unutmayınız.

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.