Türk Telekom AKN’siz paketler
0

1 Ocak 2019 itibariyle artık Telekomünikasyon firmaları adil kullanımı tamamen kaldırıyorlar. Bu kararı alan tabi ki de firmalar değil BTK, peki AKN’siz paketler daha mı pahalı olacak? gibi sorularınızın cevabı makalemizde. 

Türk Telekom AKN’siz paket ücretleri ne kadar?

Türk Telekom 8 farklı tarife ile yeni yıla başlayacağını bildirdi. Bu paketler birçok kullanıcı tarafından tepkilere neden olacak gibi görünüyor. AKN’siz paketler çok mu pahalı? 

İsterseniz gelin hep beraber Türk Telekom’un AKN’siz paketlerini inceleyelim.

Türk Telekom paket ücretleri sınırsız

Öncelikle ADSL paketlerden başlayalım, ilk dört paket ADSL tarifeleridir. 16 Mbps‘ye kadar olan paketin fiyatı 92,90 TL olarak belirlenmiş. 

  • 4 Mbps : 59,90 TL
  • 6 Mbps : 69,90 TL
  • 8 Mbps : 79,90 TL
  • 16 Mbps : 92,90 TL

VDSL tariflerde ise bu fiyatlandırma doğal olarak daha yüksek, En düşük VDSL paket 24 Mbps ücreti ise 119,90 TL olarak kullanıcılarına sunulacak. 

  • 24 Mbps : 119,90 TL
  • 35 Mbps : 149,90 TL
  • 50 Mbps : 249,90 TL
  • 100 Mbps : 335,90 TL

Türk Telekom paketleri ile ilgili olarak hız ne kadar artarsa fiyatta o kadar yükselir düşüncesi bir nevi doğru, bu yüzden mevcut paketleri kullanan kullanıcılar, şimdiden yeni bir taahhüt ile bu fiyatlar ile karşılaşmadan eski paket fiyatlarına yapılan ufak ücretlendirmeler ile aynı şekilde devam edebilirler. 

Burada anlatmak istediğimiz eğer Türk Telekom müşterisi iseniz, müşteri hizmetlerini arayarak yeni taahhüt ile şimdilik bu ücretlerden kurtulabilirsiniz. 

Yukarıda anlattığım bilgilerin tam doğruluğunu müşteri hizmetleri 444 1 444’ü arayarak en doğru bilgileri alabilirsiniz. 

Şuan da mevcut aboneliği bulunan, taahhütleri devam eden kullanıcılar için bir sorun yok, aynı ücretlendirme ile devam edebilecekler. 

Teknolojiyi yakından takip eden, sürekli yeni ürünlerin takibinde olan yaklaşık olarak 10 yıldır bu alanda kendini geliştirmiş. Amacım kullanıcıların karşılaşmış oldukları problemlerin çözümünü sağlayarak, paylaşmaktır.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.